15.09 Networking Day + gość Zofia Nieścior

Networking Power DAY!
+ gość Zofia Nieścior

(Projekt: Osiągnięcie sukcesu finansowego
przy zastosowaniu Technik Kwantowych)

15 września 2016
godz. 17:00 – 19:30  (czwartek)
Warszawa, Idea Hub, ul. Polna 11

W planie wieczór pełen inspiracji biznesowych, wykład naszego gościa,
wymiana kontaktów, wizytówek i networking.

Ramowy program spotkania:

Rejestracja i przywitanie gości,
kawa, herbata, drobne przekąski, pierwsze rozmowy biznesowe, networking.

Prezentacja projektów i firm uczestników spotkania,
każdy uczestnik ma możliwość przedstawienia siebie
oraz tego, czym się aktualnie zajmuje.

Przedstawienie gościa specjalnego i tematu spotkania, wykład.

Temat:

Osiągnięcie sukcesu finansowego
przy zastosowaniu Technik Kwantowych

Dla kogo?
Projekt wykorzystuje coraz bardziej rozpoznawalne w świecie techniki kwantowe. Dedykowany został zarówno dla osób indywidualnych jak i dla biznesu. Praktycznie inspiruje do zmiany sposobu traktowania własnego życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Dlaczego?

Coraz większe tempo pracy, stres, wypalenie zawodowe, depresja, osłabienie kondycji fizycznej i psychicznej, spadające zaangażowanie w pracy, ogólne zniechęcenie, problemy finansowe.

Skuteczność metody:
Techniki kwantowe w tym dwupunkt, synchronizacja kwantowa, techniki rekonektywne to najszybszy sposób, aby za pomocą naszej świadomości i zgodnie z zasadami fizyki kwantowej dokonać wymiany negatywnego lub niepożądanego wzorca informacyjnego (np. choroba, problem, strach, uraza, bieda) na inny, pozytywny wzorzec informacyjny (wolny od choroby, strachu, traumy, itd).

Techniki kwantowe wprowadzają nas w nieco zmieniony stan świadomości, w którym dokonanie się zmiany jest łatwiejsze i możliwe. Załamanie i wymiana negatywnego wzorca odbywa się tym łatwiej, im bardziej jesteśmy gotowi na przyjęcie zmiany.

Gość spotkania:

zofia-niesciorZofia Nieścior – Certyfikowany Coach ICC i Trener biznesu. Współwłaścicielka firmy doradczo-szkoleniowej Wehter Personnel Consulting czterokrotnie nominowanej do Godła Liderów Firm Szkoleniowych, głównie za oryginalne programy rozwojowe. Propagatorka Technik Kwantowych.

Posiada wszechstronną praktykę w obszarze spraw personalnych, nabytą w korporacjach z kapitałem zagranicznym. Doświadczenie zawodowe nabyła najpierw w Holandii a następnie na terenie Polski, zajmując się organizowaniem komórek HR – głównie na terenie Warszawy. Umiejętności swoje rozwijała w Brighton i Londynie.

W obszarze HR głównie na stanowiskach menedżerskich Wehter-logopracowała w centralach banków: Raiffeisen Bank Polska, AMER Bank i ostanie 10 lat w Banku Zachodnim WBK S.A.

Przeprowadziła wiele szkoleń z zakresu miękkiego HR. Szczególnie pasjonuje się w prowadzeniu coachingu menedżerskiego. A w ostatnim okresie prowadzeniem warsztatów z motywacji do zmian przy wykorzystaniu metody dwupunktowej.

Metoda dwupunktowa, sama w sobie, nie jest nowa. Jednak dopiero teraz nadszedł czas, w którym jesteśmy gotowi na poszerzanie wiedzy o techniki do pracy z podświadomością, zarówno w życiu osobistym, jak i w biznesie.

Zapraszamy do poznania Metody Dwupunktowej, służącej m.in. do uwalniania emocji, wyciszania umysłu, zmiany sposobu myślenia, zmiany ograniczających przekonań. Otwórzmy drzwi do zupełnie nowych wymiarów.

Zapraszamy na inspirujące do poszukiwania rozwiązań  spotkanie z naszym gościem
oraz na wymianę wizytówek, budowanie wspólnych relacji i networking!
W programie spotkania:
  • Prezentacja projektów i firm uczestników spotkania;
  • Nawiązywanie relacji i kontaktów, rozmowy biznesowe;
  • Analiza i omawianie projektów biznesowych uczestników;
  • Omówienie aktualnych propozycji Klubu Przedsiębiorcy & Inwestora;
  • W trakcie spotkania przewidziany jest słodki poczęstunek, woda, ciepłe napoje.

Inwestycja tylko 60 pln/1 os.
Promocja dla dwojga (z rekomendacji): 2x 50 pln.
płatne gotówką na miejscu spotkania.

Dodatkowa promocja Twojej firmy:

Stoisko reklamowe – chcesz wystawić swoje produkty, pokazać je innym uczestnikom, zaprezentować markę, usługi, ustawić roll-up lub banner, mamy taką możliwość. Zadzwoń lub napisz przez formularz kontaktowy.

Upominki, nagrody – można przynieść gadżety firmowe, próbki swoich produktów, karnety na usługi,
bony rabatowe itp. na upominki i nagrody dla uczestników spotkania, aby lepiej wypromować swoją firmę.

Zarezerwuj ten wieczór na rozwój i networking,
spędź go z nami w Klubie Przedsiębiorcy

Szykuje się wspaniałe, inspirujące spotkanie,
a przy tym networking, wymiana wizytówek
i efektywnych kontaktów biznesowych!

Przyjdź, aby z sukcesem rozwijać biznes i świetnie się bawić!

Zarezerwuj miejsce dla siebie i swoich przyjaciół już teraz,
wypełniając Formularz Zgłoszenia,

Networking Power DAY!

Warszawa 15.09.2016 (czwartek)