15.12 Interaktywny spektakl Kobieta+/-

Chcesz coś zmienić w życiu? Ale nie wiesz jak?

Poznaj historię Onnej, kobiety na zakręcie. Kobiety nie kobiety, bez wieku, odciętej od przeszłości, zagubionej… Żeby pójść dalej musi przejść przez niewidzialne drzwi… Walenie i kopanie nic nie daje, musi być jakieś inne zaklęcie.

banner-spektakl-kobieta-proaktywna

Możesz wejść na scenę i TO ZMIENIĆ!


Po spektaklu:
PROAKTYWNOŚĆ W PRAKTYCE: SESJA NETWORKINGOWA
Prowadzi Joanna Wiejak


W spektaklu Kobieta +/- sceny pokazywane są dwa razy. Pierwszy pokaz to szereg nierozwiązywanych konfliktów głównej bohaterki. Widzowie poznają kontekst, do którego bohaterowie spektaklu nie mają dostępu… Podczas drugiego pokazu, widzowie mają możliwość stania się aktorami i dokonywania zmian w przebiegu historii. Nie chodzi o spektakularne rozwiązania, ale o próbę dla samego siebie. Doświadczenia te można przenieść do realnego działania w życiu. Spektakl jest prowadzony przez doświadczoną trenerkę, zwaną jokerem.

Spektakl został stworzony przez grupę 16 kobiet w ramach projektu „Pięćdziesiątki Budzą się” realizowanego przez Fundację Teatr Praktyczny oraz Fundację Korony Drzew. Projekt Finansowany jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO).

TEATR PRAKTYCZNY – organizacja o charakterze edukacyjno-kulturalnym wykorzystująca teatr i techniki dramowe w projektach społecznych i biznesowych. Misją Teatru Praktycznego jest podnoszenie jakości relacji międzyludzkich i poszerzanie świadomości w systemach społecznych. Doświadczony zespół aktorów, trenerów, performerów, pracowników korporacji i przedsiębiorców tworzy i realizuje interaktywne spektakle, projekty edukacyjno-kulturalne, szkolenia i warsztaty oparte o dramę. www.teatrpraktyczny.pl

Teatr-praktyczny-zespół

FUNDAJA KORONY DRZEW – dobre życie po 50 skierowana jest do osób dojrzałych, które chcą kształtować swoje kolejne lata zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, pasjami i żyć dla swojego i innych dobrostanu. Umownie przyjęte „pięćdziesiątki” to osoby o ogromnym potencjale, który często leży gdzieś zapomniany, nieodkryty. Działania fundacji mają umożliwić temu potencjałowi ujawnić się i ukoronować życie każdego z właścicieli i całej wspólnoty. Pierwszym działaniem, Fundacji jest nauka używania nowych technologii, w czym specjalizuje się prezeska, jako Latarnik Polski Cyfrowej.

JOANNA WIEJAK – Założycielka Akademii Przedsiębiorcy. Jako doświadczona managerka i trenerka biznesu prowadzi szkolenia i konsultacje dla firm z obszaru MSP w zakresie marketingu i zwiększenia sprzedaży, szczególnie specjalizuje się w e-commerce i marketingu w Internecie. Organizowała ciekawe przedsięwzięcia takie jak Kuźnia Milionerów, Forum Sukcesu, Akademia Doradcy, a obecnie prowadzi Akademię i Klub Przedsiębiorcy. Uwielbia organizować spotkania networkingowe dla przedsiębiorców.

NETWORKING – jednak najpełniejszym jego przejawem jest networking biznesowy, pojmowany jako sieć trwałych kontaktów zawodowych i biznesowych. Pielęgnowanie kontaktów, nawiązywane znajomości z jak najszerszymi kręgami osób z różnych branż, sprzyja efektywnej wymianie informacji oraz życzliwej atmosferze biznesu.
Działania networkingowe polegają na obopólnym rekomendowaniu swoich usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu pomocy jeśli jest ona potrzebna. Kontakty networkingowe opierają się na wzajemnym zaufaniu i poparciu. Dla networkingu kluczowe jest budowanie długotrwałych relacji opartych na obustronnych korzyściach.


Zapraszamy

15 grudnia 2015 (wtorek)
godz. 18:30

Adres:
Urząd Gminy Ursynów
Warszawa, Al. KEN 61 (1 piętro, sala 136),
przy stacji Metra Imielin.
WSTĘP WOLNY ilość miejsc ograniczona.

Prosimy o rezerwacje:
http://spektaklkobieta.evenea.pl/ 

Previous article

Konrad Wilk