19.12 szkolenie z efektywnego networkingu + bonus

Zapraszamy na szkolenie i warsztat:

„Skuteczne nawiązywanie kontaktów biznesowych,
czyli jak zamienić wizytówki na pieniądze”.

19 grudnia 2014 (pt) godz. 10.00 – 16.00
Warszawa, ul. Merliniego 2, „Portucale”

bezpłatny parking od ul. Bielawskiej, przy kortach „Warszawianki”.
Komunikacja miejska: (T) Puławską do przystanku „Park Dreszera”

Bartek Ślazyk - Krzysztof Pilch

Prowadzący: Krzyszfof Pilch i Bartek Ślazyk, praktycy kontaktów biznesowych,
dzięki którym przedsiębiorcy zarobili kilkanaście milionów PLN.

Oto kilka opinii z poprzedniej edycji:

„Bardzo dynamiczne szkolenie, duża ilość ćwiczeń, świetna praca trenerów- widać, że wiedzą co mówią i są w tym dobrzy”
(Tomasz Pałucki, PT Marketing Sp.J);
„Świetnie przygotowani trenerzy z dużą wiedzą. Potrafią przekazać cenne informacje i wskazówki. Bardzo przydatne scenki…”
(Urszula Widanka, Polski Druk);
„Szkolenie tym bardziej cenne i efektywne, bo moderowane przez profesjonalistów”
(Agnieszka Strzelczyk, Arbiter S.A.).

Do wglądu również kilkadziesiąt innych pozytywnych opinii o szkoleniu.

PROGRAM szkolenia

• 10-10.45 Budowanie sieci kontaktów jako podstawa solidnego biznesu – K. Pilch
  • 10.45-11 przerwa kawowa
  • 11-11.55 Przygotowanie spotkań biznesowych, FB – B.Ślazyk
  • 11.55-12.00 przerwa kawowa
  • 12.00-12.55 Skuteczne zachowanie podczas spotkań –
    prezentacja + scenki, ćwiczenia – K.Pilch
  • 12.55-13.00 przerwa kawowa
  • 13.00-13.50 Umawianie spotkań indywidulanych – B.Ślazyk
  • 13.50-14.00 przerwa kawowa
  • 14.00-14.55 Sposoby prowadzenia rozmowy + scenki, ćwiczenia,
    praca w grupach – K.Pilch
  • 14.55-15.00 przerwa kawowa
  • 15.00-15.30 Przekazywanie solidnych poleceń i profesjonalny przepływ
    rekomendacji – prezentacja + scenki, ćwiczenia, konkretne przykłady – B.Ślazyk
  • 15.30-15.35 przerwa kawowa
  • 15.35-16.00 Podsumowanie ankiety – K.Pilch

Informacje o prowadzących:

Bartek SlazykBartek Ślazyk – praktyk kontaktów biznesowych, sprzedaży i przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem i fantastycznymi osiągnięciami w biznesie. Zdobywał kontrakty z takimi firmami, jak Kraft Jacobs, Coca- Cola, Pepsico, Winiary, Unilever, Cadburry i wieloma innymi. Współtwórca czołowej w kraju firmy z branży dodatków spożywczych, twórca wiodącej we Wrocławiu firmy budowlanej.
Pomysłodawca i koordynator krajowy Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP- jednej z wiodących organizacji kontaktów biznesowych w Polsce, gdzie wciąż sprzedaje ideę kontaktów biznesowych. Ceniony trener biznesu, który przeszkolił setki przedsiębiorców, managerów oraz handlowców, zwiększając ich skuteczność od 20 do 300%. Współpracuje z mediami, takimi jak: „Polskie Radio Wrocław”, „Kapitał Dolnego Śląska”,  „Dziennik Polski”, „Nasz Głos Poznański”, Radio „Ram”, „Businesswoman & Life”, Radio „Szafir” i kilkoma innymi, promując i wspierając przedsiębiorczość.
Wyróżnionej prestiżowym srebrnym medalem Kongregacji Przemysłowo- Handlowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej za wspieranie MŚP i tytułem „Pozytywista Roku”.  Ukierunkowany na konkretne działania i efekty. Jego motto: „To, co robisz krzyczy tak głośno, że nie słyszę co mówisz”.

Krzysztof-PilchKrzysztof Pilch – Planista finansowy, trener i inwestor. Prezes Zarządu spółki inwestującej w nieruchomości i Dyrektor Regionu firmy zajmującej się edukacją finansową i biznesową, połączoną z dystrybucją produktów inwestycyjnych. Uczelnie: Politechnika Wrocławska – Inżynieria Środowiska. Uniwersytet  Ekonomiczny studia MBA.
Inicjator Konferencji Finansowych i Seminarium Biznesowych na terenie Dolnego Śląska. W ciągu blisko 6 lat działalności przygotował ponad 100 osób do zawodu licencjonowanego konsultanta finansowego. Prowadzi cykliczne seminaria w Gruszowie, Krzyżowej, Poznania i od stycznia 2015 w Warszawie. Inspirujące do budowania bezpieczeństwa finansowego z zachowaniem równowagi w życiu. Jego klucz do sukcesu: DZIAŁANIE.

Inwestycja

Bilet NORMAL:  497 zł netto + VAT

Promocja:  -30% rabat = 347 zł netto + VAT – jeśli posiadasz kupon rabatowy

Bonus: dodatkowo okazja – jeśli zgłosisz i opłacisz swój udział w szkoleniu do 10.12 otrzymujesz za darmo bilet na Bankiet kontaktów biznesowych, który odbędzie się  18.12 (czw) od 18:00 w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Informacje o Bankiecie TUTAJ >>

Skorzystaj ze wszystkich promocji i zgłoś swój udział już teraz!

Warszawa 19 grudnia 2014 (pt)

[contact-form-7 id=”3890″ title=”Zgłoszenie na 2xPWP – z polecenia  ?pp= PP_copy”]

Udział w szkoleniu i spotkaniu kontaktów biznesowych to dobra decyzja,
bo wartościowe relacje to podstawa dobrego biznesu.

Zapraszamy do zgłoszenia udziału w obu wydarzeniach.

Życzymy wielu wartościowych kontaktów i wspaniałej rozrywki! 🙂

Serdecznie zapraszam:

Organizator:

Projekt Wspierania Przedsiębiorczości PWPlogo

oraz Partnerzy:

Klub-PrzedsiebiorcySzpilki po godz - logo  platforma_logo

Promotka Agencja Promocji i Reklamy BusinessWomanLife-logo
Logo Klub Przedsiębiorcy
360-sbc_logo-min

Biznes-z-klasa (32) - logo

Ps.
Tak liczna grupa bawiła się wspólnie i nawiązywała relacje biznesowe