2019-01-25 Przedsiębiorczy Networking + pokazy tańca

Serdecznie zapraszamy na spotkanie biznesowe w Warszawie
oraz pokazy taneczne Arthur Murray Dance Studio:

W planie: wymiana kontaktów i wizytówek, poczęstunek, atrakcje, pokazy tańca
i konkursy z nagrodami w studiu tańca Arthur Murray Dance Studio!

Networking Day 2019-01 Warszawa

Bankiet Networkingowy dla przedsiębiorców!

25 stycznia 2019 (piątek)
Arthur Murray Dance Studio
Warszawa, ul. Emilii Plater 10 (parter)

Spotkajmy się w atmosferze biznesowej, aby nawiązać relacje, wymienić wizytówkami, dać swoim firmom szanse na szybszy i łatwiejszy rozwój. Czeka na nas mnóstwo tanecznych atrakcji! Będzie można spróbować nowych umiejętności i wygrać nagrody niespodzianki. Po prostu przyjdź i poznaj innych przedsiębiorców, promuj swoje projekty… baw się świetnie i zdobądź nowe umiejętności oraz nowych klientów!

PROGRAM spotkania:

Networking Klubu Przedsiębiorcy
oraz taneczne pokazy i konkursy w Arthur Murray Dance Studio

Rejestracja uczestników, pierwsze rozmowy biznesowe,
welcome drink, wymiana wizytówek

Przedstawienie firm i projektów uczestników spotkania.
Sesja networkingowa w grupach, podczas której każdy z uczestników
ma ok. 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność.

Pokazy taneczne oraz konkursy z nagrodami
w Arthur Murray Dance Studio,
degustacja, poczęstunek.

Rozmowy indywidualne i networking.
Zaproszenie do wspólnych działań.

Konkursy wizytówkowe.
Podsumowanie wydarzenia.
Zakończenie.

Informacje o Arthur Murray Dance Studio:

Arthur-Murray-Dance-Studio-tort-winoArthur Murray Dance Studio – to największa i najbardziej znana taneczna marka na świecie, licząca już 104 lata. Obecnie istnieje ponad 280 szkół tańca Arthur Murray, w 35 krajach – od Stanów Zjednoczonych czy Brazylii do Australii i Meksyku. W studiu Arthur Murray uczyły się tańczyć wielkie gwiazdy i wybitni aktorzy Hollywood, jak Patrick Wayne Swayze, Michael Douglas, Al Pacino, Madonna, Mel Gibson, John Travolta, Gloria Estefan oraz wielu innych. Wykładowcy szkół Arthur Murray opracowywali choreografię oraz brali udział w epizodach tanecznych w filmach „Zapach kobiety”, „Dirty Dancing”, „Zatańcz ze mną”. Arthur Murray International został oficjalnym sponsorem hollywoodzkiej produkcji „Zatańcz ze mną” z Richardem Gere oraz Jennifer Lopez w roli głównej.

Networking poprowadzi:

Joanna WiejakJoanna Wiejak – założycielka i organizatorka Klubu Przedsiębiorcy. W trakcie spotkania opowie także o tym – jak skutecznie rozwijać relacje oraz swoje firmy i projekty przez networking: z perspektywy ponad 3 lat działania Klubu oraz ponad 70-ciu zorganizowanych spotkań biznesowych dla przedsiębiorców.
Klub Przedsiębiorcy powstał z intencją, aby pomagać osobom prowadzącym firmy i managerom w rozwoju ich wartości oraz nawiązywaniu dobrych relacji biznesowych. Klub kontaktuje przedsiębiorców, inspiruje ich do współpracy, wzajemnego wsparcia, rekomendowania produktów i usług. Zaprasza na bankiety biznesowe oraz spotkania networkingowe. Organizuje prelekcje, wykłady ekspertów oraz szkolenia, konferencje i seminaria. Pomaga zwiększać wartość firm i ludzi, aby mogli efektywnie i z sukcesem działać. Wejdź na wyższe obroty z Klubem Przedsiębiorcy!

Na spotkaniu możliwa jest dodatkowa promocja Twojej firmy:

1. Sponsor wydarzenia – Twoja firma może zostać sponsorem wydarzenia, zarówno finansowym, jak i też fundując lub przekazując produkty do degustacji (catering, degustacja kawy, degustacja wina itp.) lub wartościowej nagrody głównej wydarzenia.
  2. Stoisko reklamowe lub rollup – można zaprezentować swoje produkty, ustawić roll-upy, aby zaprezentować firmę i markę. Zadzwoń lub napisz do nas, ustalimy zasady (kontakt na dole strony).
  3. Upominki, nagrody – można przynieść próbki swoich produktów, gadżety firmowe, karnety na usługi, bony rabatowe itp. w dowolnej ilości do gift-packów na upominki dla uczestników spotkania, aby lepiej wypromować swoją firmę – szczególnie, że jest to spotkanie Mikołajkowe. Będą prezenty dla uczestników – więc czekamy na zgłoszenia.

Zarezerwuj ten niezwykły wieczór na rozwój relacji i wymianę kontaktów,
przyjdź na wyjątkowy Bankiet Networkingowy Klubu Przedsiębiorcy

Zapraszamy na wartościowe, inspirujące spotkanie biznesowe na wymianę wizytówek
i budowanie wspólnych relacji w tanecznych rytmach, podczas networkingu!
W trakcie spotkania:
  • Omówienie aktualnych propozycji i projektów Klubu Przedsiębiorcy;
  • Przewidziany jest poczęstunek i napoje.

Inwestycja:
– Bilet standard jedynie 60 pln, płatne gotówką przy wejściu przed spotkaniem.
– Bilet VIP: 200 pln – miejsce VIP to więcej czasu na promocję i możliwość ustawienia swojego rollupa.
– Bilet Partner: 300 pln – dla Partnera gwarantujemy udział 1-2 osób oraz możliwość wystawienia mini-stoiska.

(Uwaga: dopisz „VIP” lub „Partner” przy nazwisku, zgłaszając swój udział, aby wybrać te opcje).

Przyjdź, poznaj nowe osoby, aby z sukcesem rozwijać biznes!
Zarezerwuj najlepsze miejsca dla siebie i swoich partnerów biznesowych już teraz,
wypełniając Formularz Zgłoszenia:

Bankiet Networkingowy
Warszawa 25.01.2019 (piątek)

[contact-form-7 id=”5366″ title=”Formularz Zgłoszenia Networking – z polecenia ?event ?info”]

magdaelna-warych-logo Strategie Ida Dymowska logo

TaisjaLaudy-logo

Instytut-FLOW-logologo-podrozewsiebie

logo-opel-nexteam

Kuznia-Golfaszkola-golfa_Emil-Wojcik

PRO LIBERO

Zapraszają: Klub Przedsiębiorcy oraz eksperci i partnerzy naszych spotkań.
Zdobądź wartościowe kontakty i baw się świetnie! 🙂

Fundacja na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju

mobile: +48 722 142 474