27.09 Wielka Wymiana Kontaktów

Logo_Klub-PrzedsiebiorcyPatronat Klubu Przedsiębiorcy:

Miło mi poinformować, że Klub Przedsiębiorcy objął patronat
nad cyklem wydarzeń:  Wielka Wymiana Kontaktów.

Dołącz do 17# edycji Wielkiej Wymiany Kontaktów w Warszawie i rozwijaj swój biznes dzięki kontaktom!
WWK Wielka Wymiana Kontaktów

DLACZEGO WARTO?

? WYKŁADY EKSPERTÓW

Na Uczestników czekają aż 3 merytoryczne wykłady od naszych ekspertów:

✔ Patrycja Załug
✔ Iza Krejca-Pawski
✔ Marcin Kozera

? WYMIANA KONTAKTÓW

Już od samego wejścia na wydarzenie bierzesz udział w moderowanym networkingu. Masz możliwość nawiązania dużej ilości kontaktów w gronie 100 Przedsiębiorców.

Networking będzie moderowała Dorota Mastalska z Arena Biznesu. Dodatkowo, możesz wziąć udział w warsztatach z networkingu przed spotkaniem.

2 SALE: RÓWNOLEGŁA WYMIANA KONTAKTÓW I WYKŁADY

17:30 – 18:30 – Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1
Moderacja networkingu – Dorota Mastalska, Arena Biznesu

18:30 – 19:00 – „Jak napisać i wydać własną książkę? – Patrycja Załug
Czy wielu z Twoich klientów czy znajomych mówi Ci, że „Powinieneś napisać książkę!”. Czujesz, że masz wiedzę, doświadczenie, lecz brakuje Ci ciągle czasu i motywacji?

W trakcie wystąpienia dowiesz się:

– jak napisać książkę w 2 miesiące
– od czego zacząć pisanie i czy każdy może napisać książkę
– jak napisać książkę ekspercką, by inni chcieli ją przeczytać
– jakie masz możliwości wydawnicze

19:00 – 19:30 – „Elastyczne Zarządzamie Czasem:
poznaj 5 kroków do pełnej skuteczności w codziennym działaniu” – Iza Krejca-Pawski

19:30 – 20:00 – Wielka Wymiana Kontaktów cz. 2

20:00 – 20:40 – „Masz tylko jedno życie – zrób z niego arcydzieło” – Marcin Kozerawski

20:40 – 22:00 – Wielka Wymiana Kontaktów cz. 3

PRELEGENCI
Patrycja ZalogPATRYCJA ZAŁUG Pierwsza w Polsce dyplomowana trenerka kobiecej pewności siebie, doświadczony coach i mentorka przedsiębiorczych kobiet. Szkołę Liderek założyła, aby pomagać kobietom realizować ich własne marzenia i inspirować do tego, aby żyły i pracowały w spełnieniu i z pasją. Ukończyła prawo, potem przez wiele lat pracowała w korporacji, wreszcie, zaufała swoim pragnieniom i założyła własny biznes. Kocha rozmawiać z kobietami i pomagać im poczuć się pewnie w życiu i w biznesie. Uwielbia pisać, jest autorką trzech książek. Współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, autorka projektu „Codziennie Pewna Siebie”. Jako ekspertka wypowiadała się m. in. dla TVP 1, Polsat News, Magazynu Coaching, Magazynu Vita, Poradnika Domowego, Olivii, Polskiego Radia, Radia Chili Zet, Pracuj.pl.

Iza-Krejca-PawskiIZABELA KREJCA-PAWSKI
Dzieli się tym co działa i kocha to, co przynosi efekty. Po jej szkoleniach sprzedajesz więcej i wyrabiasz ze wszystkim, co masz do zrobienia.
Na co dzień prowadzi firmę szkoleniową IKP Szkolenia.
Autorka książki „Sprzedaż. Tyko sprawdzone techniki” oraz licznych artykułów dla magazynów Szef Sprzedaży, Nowa Sprzedaż, czy As Sprzedaży.
Stworzyła program „14 dniowe Wyzwanie sprzedażowe”, który napędził do działania i podnoszenia wyników ponad 600 osób. Certyfikowany trener sprzedaży, ukończyła także studia podyplomowe Psychologia biznesu.

Marcin-KozerawskiMARCIN KOZERAWSKI
Właściciel kilku spółek biznesowych. W swoich firmach zatrudnia ponad 100 osób. Wycena spółek prowadzonych przez Marcina to blisko 80 mln zł. Marcin Kozerawski nauki pobierał w Narodowym Banku Polski, na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz u wielu najwybitniejszych autorytetów światowych, do których należą: Sir Richard Brandson, Lord Alan Sugar, Anthony Robbins, Blair Singer, Bodo Schafer, Harv Eker, Brian Tracy, Tony Gordon, Robert Cialdini, Robert Allen, Robert Kiyosaki, Dr Joe Vitale i wielu innych. Na co dzień swój czas spędza z ukochaną osobą, uprawia sporty i pracuje po 14 h dziennie. Jest miłośnikiem podróży, do tej pory zwiedził ponad 80 Krajów. Na spotkaniu opowie nam o swoim doświadczeniu w biznesach, które prowadzi.

? LOKALIZACJA

Spotykamy się w prestiżowe lokalizacji Placu Grzybowskiego w centrum Warszawy
w Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4

? SZCZEGÓŁY:

KIEDY ➡ 27 września 2017
START ➡ 17:00
GDZIE ➡ Centrum Aktywizacji Społecznej, biurowiec przy ul. Grzybowskiej 4, WARSZAWA

❗ TWOJA INWESTYCJA ❗
Możesz kupić bilet na http://www.twojapasjatwojafirma.pl/wwk