31.01 Spotkanie z Kobietami Sukcesu

Spotknie-Glapa-Kowalik-Wwa

Serdecznie zapraszam na

Spotkanie z Kobietami Sukcesu
31.01.2017 (wt)
godz. 17:00-20:00
Wwa, Polna 11, Idea Hub
(sala konferencyjna)

Wstęp wolny (free)

Naszymi gośćmi będą:

Elżbieta Kowalik – kobieta sukcesu, rzeczowa, konsekwentna, osiągająca finansowe sukcesy w projektach, na których się koncentruje. Przyjedzie specjalnie dla nas aż z Poznania.

Elżbieta Glapa – mistrzyni wytrwałości, dynamiczna, pełna radości życia, spełniona kobieta sukcesu, na stałe mieszka w Koninie.

Warto przyjść i posłuchać gotowych inspiracji, jak dzisiaj skutecznie działać.
Jak odnosić sukcesy i zmotywować się do działania.

Więcej o naszych prelegentkach:


Kowalik_ElaElżbieta Kowalik – kobieta sukcesu, dynamiczna, energiczna i konsekwentna w działaniu, a co najważniejsze dzięki koncentracji na celach, osiągająca finansowe sukcesy. I tym właśnie doświadczeniem podzieli się z nami w trakcie spotkania. Prowadzi szkolenia np 7 kroków do sukcesu. Na spotkaniu przedstawi nam Strategię Złotych Kroków, dzięki którym jej działania biznesowe przynoszą coraz większe pieniądze, a wyniki inwestycji mierzone są bonusami przynoszącymi zyski.

Glapa_ElaElżbieta Glapa – opowie nam o sukcesach w działaniu. Czy podejmiesz wyzwanie i weźmiesz odpowiedzialność za swoje finansowe sukcesy? Czy zainspiruje Ciebie do konkretnych działań, które staną się także od dzisiaj formułą Twojego sukcesu? Z pewnością jedna z tajemnic złotego sukcesu tkwi w działaniu, jakie kolejne odkryjesz jeszcze na tym spotkaniu?


Czego się od nich nauczymy?
Na pewno dynamiki, wytrwałości, konsekwencji w działaniu
i z pewnością wiele więcej…

Spotkanie otwarte, wstęp wolny (free)

Czekamy na Ciebie 🙂

Joanna Wiejak

Kontakt:

mobile: +48 722 142 474