Bożena Godlewska

Bozena GodlewskaBożena Godlewska – jest copywriterem. Pomaga osobom, które piszą oferty, malingi i inne teksty sprzedażowe tak, aby zwiększyć skuteczność tych tekstów i sprzedawać więcej.

Copywritingu uczy się od 5 lat i ciągle szlifuje swoje umiejętności. Uczyła się od najlepszych copywriterów, którzy w Polsce jako pierwsi przecierali szlaki copywriterskie. A oni uczyli się miedzy innymi od takich mistrzów jak John Caples, David Ogilvy, Joseph Sugarman, Claude C. Hopkins, Robert Beno Cialdini…

Jest organizatorem warsztatów copywritingu dla początkujących, na których można poznać najważniejsze umiejętności niezbędne do pisania skutecznych tekstów sprzedażowych takich jak oferta, mailing, treść na stronę, bloga…

Pomaga też pisać oferty sprzedażowe dla firm. Jednak z zasady nie pisze sama ofert dla firm, ponieważ uważa, że  nikt nie jest w stanie poznać produktu, usługi tak dobrze, jak zna go sprzedawca, właściciel, twórca, a więc osoba, której produkt jest bardzo dobrze znany i bliski emocjonalnie.

Najlepszym rozwiązaniem na stworzenie skutecznej oferty jest połączenie dwóch sił: wiedza o produkcie znana sprzedawcy lub właścicielowi oraz wiedza i umiejętności copywritera, który wie jak dotrzeć do tego, co motywuje klienta do zakupu.

Klienta nie zawsze motywują racjonalne argumenty, częściej kieruje się on emocjami podczas zakupu, niż racjonalnymi argumentami. A copywriter ma sposoby na to, aby dotrzeć do tych głębszych potrzeb klienta.