Bożena Lewicka

Gość specjalny spotkania Klubu Przedsiębiorcy:


Bozena Lewicka Avida.plBożena Lewicka – szkoleniowiec, trener rozwoju osobistego, wykładowca Samokontroli Umysłu Metodą Silvy.

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski, Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych, kierunek Pedagogika oraz podyplomowe studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, kierunek Psychologia Zachowań Społecznych. Jest absolwentem Metody Kinezjologii Edukacyjnej P. Dennisona I i II stopnia oraz Arte-Kinezjologii – Twórcze Rysowanie i Gimnastyka Mózgu.

Certyfikowany wykładowca Samokontroli Umysłu Metodą Silvy. Uwielbia łączyć swoje pasje z prowadzeniem szkoleń. Jest trenerem szkoleń motywacyjnych, kontroli stresu i szybkiego uczenia dla dzieci, młodzieży i nauczycieli.

Główną inspiracją w jej pracy jest pokazanie ludziom „jak lepiej i pełniej żyć”, jak świadomie kreować siebie i osiągać sukcesy oraz jak nabyć umiejętność lepszej koncentracji i rozwijania swoich zdolności.

Avida-logoStworzyła i nagrała autorskie programy audio na temat pozytywnego myślenia i świadomego życia. Już od ponad 20 lat z wielkim zaangażowaniem prowadzi kursy i szkolenia w całej Polsce. Za każdym razem są one dla niej doświadczaniem czegoś nowego.


W trakcie wykładu biznesowo-motywacyjnego
dla uczestników nasz gość, Bożena Lewicka, poruszyła temat:

Jak osiągać sukcesy i żyć w harmonii?

– jak kontrolować stres?
– jak rozwijać swoją samoświadomość?
– jak stosować techniki siły spokoju i medytacji w życiu codziennym?
– jaka jest Twoja wewnętrzna moc umysłu i serca?

A to wszystko z intencją, abyśmy mogli przejść przez życie z poczuciem
jego piękna i wspaniałych możliwości, jakie niesie.