Dobra inwestycja czasu i pieniędzy

Wpisy do Ankiet z seminarium Finansowy-Ekspert  2010-10-08
trener: Franciszek Staniszewski
organizacja: Joanna Wiejak

 

Dobrze skomponowana wiedza w celu planowania finansów. Kreatywna inżynieria finansowa i rozwiązywanie zadań finansowych to bardzo użyteczne moduły warsztatów. Jasny i klarowny sposób przedstawienia informacji przez trenera. Dobry sposób przekazu. Poprzez udział w kursie chciałem nauczyć się świadomie planować finanse. Do udziału przekonały mnie także poprzednie seminaria w których uczestniczyłem „Finansowanie nieruchomości” i „Komornik”.  Po tym szkoleniu pragnę ukierunkować swój biznes i zoptymalizować finanse osobiste. Zamierzam także zdać egzamin na doradcę finansowego i polecać seminarium w programie partnerskim. Zajęcia osiągnęły ustalone cele na 5. 

Jacek Wiśniewski, Inowrocław

Dobra inwestycja czasu i pieniędzy. Bardzo użyteczne były ćwiczenia z kalkulatorem finansowym. Do udziału skłonił mnie brak wiedzy na tematy prezentowane w programie zajęć oraz zaufanie do prowadzącego z poprzedniego szkolenia. Interesowało mnie zdobycie podstaw wiedzy finansowej. Stopień kompetencji trenera oceniam na 100%. Po seminarium zamierzam kontynuować naukę i zastosować we własnym działaniu. Zamierzam też zacząć inwestować.

Eligiusz Sidor, Warszawa

DSCN5465

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.
ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać informacje
o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]

One thought on “Dobra inwestycja czasu i pieniędzy

  1. Paweł Macur pisze:

    Kumpel polecił mi tenże blog i miał w stu procentach rację, iż warto zaglądać na niego często, bowiem pojawiają się cenne posty. Tylko nie wiem dlaczego, lecz stronka mi się nieco w żółwim tempie wczytywała ;/ Jakieś kłopoty z hostingiem?

Comments are closed.