Chciałam zapewnić sobie dostatnią przyszłość

2010-09-10  Opinie uczestników z Ankiet
trener: Franciszek Staniszewski

organizacja: Joanna Wiejak

Perspektywa ogarnięcia osobistych przepływów finansowych była tym, co przekonało mnie do udziału w seminarium. Chciałam dowiedzieć się, w jaki sposób zarządzać swoimi finansami, aby zapewnić sobie spokojną i dostatnią przyszłość. Osobie zainteresowanej udziałem w kolejnej edycji kursu powiedziałabym, że warto. Kompetencje trenera imponujące – pełen profesjonalizm, przy jednoczesnej swobodzie w przekazywaniu wiedzy. Kreatywna inżynieria finansowa pozwala na zdobycie praktycznej wiedzy do wykorzystania w finansach osobistych. Wiadomości przekazywane podczas seminarium mogą zostać wykorzystane w praktyce „od zaraz” i nie wymaga to gruntownej wiedzy z dziedziny finansów. Mój osobisty poziom wiedzy przed kursem, szacuję na 20%. Teraz, po szkoleniu, przygotuję i wdrożę swój osobisty plan finansowy.

Agnieszka Miszta

Idąc na seminarium chciałem przypomnieć sobie kalkulator finansowy oraz uzyskać kilka patentów na dźwignię finansową. Mój poziom wiedzy, podawanej przez trenera, jaki znałem wcześniej oceniam na 30%. Tak, zajęcia osiągnęły ustalone cele, dlatego polecam innym – patrz poziom wiedzy, kalkulator finansowy i warsztaty. Jak oceniam stopień kompetencji trenera? Przekaz spójny, konkretny, dużo wartościowych przykładów, warsztaty. Reasumując 5/5. Po seminarium przemyślę, jak użyć TurboGenerator w moich biznesach (nie są to ubezpieczenia) oraz przeliczę swoje inwestycje kalkulatorem!

Marcin Kryszczuk

Jeśli nie chcesz żałować, że został Ci tylko ZUS na starość, to jest najwyższy czas, aby coś z tym zrobić. Ja chciałem mieć możliwość zarabiania 50 tys. zł. oraz posiadać wiedzę niezbędną do rozmów z bankami w sprawie kredytów. Mój zakres wiadomości przed  przyjazdem na seminarium określam w tym zakresie jako zerowy. Teraz mógłbym rozważyć, aby zostać doradcą kredytowym. Moduły zajęć, które oceniam jako bardzo użyteczne to wyliczanie rat i rent oraz TurboGenerator. Po powrocie do domu wprowadzę go w mojej firmie. Zacznę także renegocjować kredyt w banku. Myślę o zdaniu egzaminu na doradcę finansowego w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego EAFP, wykorzystując promocyjne warunki i rabat cenowy, oferowany dzięki udziałowi w seminarium Finansowy Ekspert.

Mariusz Kos

 

Finansowy Ekspert Franciszek Staniszewsk opinie

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.
ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać materały oraz
informacje o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]

One thought on “Chciałam zapewnić sobie dostatnią przyszłość

  1. Rowdy pisze:

    To nie jest tylko odpowiedź. To najlepsza odpowiedź!

Comments are closed.