Droga Milionera, czyli sztuka owocnego życia…

„Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia”; Autor: Marek Waberski

Czy może być książka bardziej inspirująca niż ta, pisana na bazie własnych doświadczeń?

Marka Waberskiego spotkałam 13 grudnia w Businessman Institute w Warszawie na szkoleniu MasterMind Academy. Ucieszyło mnie to spotkanie, bowiem mieliśmy okazję poznać się już wcześniej, kiedy włączyłam się w promocję jego wykładów z cyklu „Bezpieczny Przedsiębiorca”.

Joanna Wiejak - Marek Waberski

 Na zdjęciu: Joanna Wiejak (Klub-Przedsiebiorcy.pl) i Marek Waberski (DrogaMilionera.pl)

Marek gra w koszykówkę, cieszę się, że zmieściłam się z nim w kadrze zdjęcia 🙂

W książce „Droga Milionera” Marek Waberski opisuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie, ścieżkę jaką przebył zaczynając od zwykłego sprzedawcy polis ubezpieczeniowych. Kiedy przez ponad 2 i pół roku nie miał efektów swojej pracy, był mocno zniechęcany przez najbliższych i znajomych do kontynuacji tej drogi. Jednak dzięki wytrwałości i determinacji, ale także wartościom, jakimi się kierował, został skutecznym liderem jednej z największych w Polsce struktur sprzedażowych.

Książka wciąga, otrzymałam ją z autografem Marka i zaczęłam czytać od razu, wracając po szkoleniu do domu. Cieszyłam się, że następnym dniem jest niedziela i będę miała czas doczytać ją do końca.

Tobie także polecam, warto po nią sięgnąć, aby zainspirować się i przemyśleć, co jest dla nas ważne, na naszej drodze, tej osobistej jak i zawodowej. Jest wiele dobrych książek, ale nic nie zastąpi tych pisanych przez praktyków, przez kogoś kto sam przeszedł drogę, o której pisze i odniósł na niej sukces.

„Droga Milionera” to droga do sukcesu, jednak wcale niełatwa droga. Była nieraz usłana trudnymi doświadczeniami, przeciwnościami losu, a Marek musiał radzić sobie ze swoimi słabościami. Tak kształtowała się jego osobowość, ale dzięki temu odniósł niebywały sukces rynkowy!

Na zdjęciach: Marek Waberski z Danielem Koniecznym, promuje książkę „Droga Milionera” podczas szkolenia „Inspiruj i zarabiaj!” MasterMind Academy.

Obecnie Marek Waberski jest skutecznym przedsiębiorcą, inwestorem i trenerem rozwoju osobistego, co stało sie jego pasją. Jest 100% praktykiem biznesu oraz niezależnym ekspertem branży MLM.

Założył Akademię Osiągnięć i jest autorem wielu projektów biznesowo-edukacyjnych min. CzasNaRozwój, Droga Milionera, MilionerCamp, Pokonaj Siebie, RentierClub, Zdrowie i Bogactwo, Porywający Mówca, Akademia Przedsiębiorczości i Handlu.

Uczy ludzi jak zarabiać pieniądze, jak mieć pieniądze i cieszyć się życiem.

W jego spotkaniach, konferencjach i różnych seminariach wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Wiele z tych osób, dzięki zdobytym informacjom i praktycznym wskazówkom, z sukcesem rozwija swoje biznesy i kariery zawodowe.

Zachęcam, sięgnij po książkę „”Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia” Marka Waberskiego, ja już mam swój egzemplarz 🙂

Droga Milionera - Marek Waberski

„Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia”
Autor: Marek Waberski
Wydawnictwo: Ro-Publishing

Przeczytaj więcej o książce „Droga Milionera” i jej autorze, Marku Waberskim >>