Zawiodła mnie ciekawość

2010-09-10  Opinie uczestników szkolenia
trener: Franciszek Staniszewski

organizacja: Joanna Wiejak

Do udziału w seminarium Finansowy Ekspert przekonała mnie ciekawość – możliwość dołożenia kilku puzzli do wiedzy o finansach … i o systemach biznesu. Korzyści jakie planowałem osiągnąć, to lepiej zrozumieć instrumenty finansowe. Najbardziej użytecznym dla mnie modułem zajęć była kreatywna inżynieria finansowa. Trener? Jak dla mnie – ekspert. Biegła znajomość tematu, dobry kontakt. Po ukończeniu kursu pragnę zintensyfikować inwestowanie oraz przemyśleć wykorzystanie Turbo Generatora. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w kolejnej edycji kursu – polecam, robi wrażenie.

Wiesław Porosło

 Kompetencje trenera na bardzo dobrym poziomie. Szkolenie ciekawe, miła atmosfera, mobilizująca do działania. Do udziału w seminarium zachęciła mnie kwota 50 tysięcy w miesiąc oraz możliwość rozwoju osobistego. Na początek zadowoliłaby mnie kwota 10 tysięcy – miesięcznie. W trakcie zajęć szczególnie użyteczne były dla mnie warsztaty z analizy i rozwiązywania zadań finansowych. Po szkoleniu zdobytą wiedzę zamierzam wykorzystać w praktyce. Jeśli teraz zastanawiasz się nad udziałem w seminarium, to warto rozwijać inteligencję finansową i zmienić nastawienie do finansów, inwestowania.

Anna Kwiatkowska

Przejrzysty plan szkolenia i strona internetowa przekonały mnie do decyzji o przyjeździe na seminarium Finansowy Ekspert. Zamierzałem powiększyć wiedzę na temat finansów oraz poznać praktyczne metody osiągania zysków. Inżynieria finansowa – praktyczne sposoby na powielanie kapitału i obsługa komputera HP10BII – idealne narzędzie do „trudnych” obliczeń, powielających dochód to dwa moduły bardzo użytecznych zajęć. Świetne szkolenie, świetny prowadzący, prezentujący wyczerpujące informacje w prosty do zrozumienia sposób. Po szkoleniu zamierzam przystosować TurboGenerator do swoich potrzeb w firmie. Myślisz o udziale w seminarium? Warto! Czy 1500 zł to jest dużo za wiedzę? Wiedza na seminarium jest bezcenna, warta większej ilości pieniędzy.

Sebastian Kasperczyk

2010-09-10 Finansowy Ekspert opinie

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.
ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać materały oraz
informacje o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]

One thought on “Zawiodła mnie ciekawość

  1. Donyell pisze:

    Ciekawy sposób myślenia. Nie myślałem o tym w ten sposób dotychczas. 🙂

Comments are closed.