Inspiruj i zarabiaj! MasterMind Academy

Chciałam zacząć od tego, że na szkolenie Daniela Koniecznego „Inspiruj i zarabiaj!”, które prowadził w ramach swojego projektu Mastermind Academy, trafiłam przypadkiem… ale przypadków podobno nie ma :).

Joanna Wiejak - Daniel Konieczny

Na zdjęciu: Joanna Wiejak (Klub-Przedsiebiorcy.pl) na szkoleniu Daniela Koniecznego (MasterMind Academy)

Jest jednak intencja, która czasami prowadzi nas zadziwiającymi drogami do realizacji celu. A mi marzył się udział w takim szkoleniu, które dostarczy mnóstwo energii. Energii do realizacji planów, do ruszenia z miejsca, do działania! Właśnie tego potrzebowałam. Jeśli też tego pragniesz, gorąco polecam zajęcia z Danielem Koniecznym.

Spójrz tylko na zdjęcia, od razu widać, że to nie był wykład, na którym wszyscy grzecznie siedzą na krzesełkach i odliczają minuty, godziny, sekundy do końca nudnego monologu trenera. To była dawka inspiracji, wulkan energii i prawdziwa szkoła dla przyszłych liderów!

 

Mastermind Academy, Daniel Konieczny

PODZIĘKOWANIE:

Szczególne tutaj podziękowania dla Joli Mazur, z którą spotkałyśmy się na kawie 2 dni przed szkoleniem, po kilku latach przerwy w kontaktach 🙂 To było w czwartek  – a już w sobotę uczestniczyłam w szkoleniu Daniela Koniecznego, zamiast jej syna, który musiał uczyć się do egzaminów. Dzięki Jolu i dzięki Krzysiu! Ogromnie cieszę się, że wzięłam udział w tym szkoleniu.

Daniel mieszka na stałe w Irlandii, ale jeśli będziesz mieć okazję uczestniczyć w jego szkoleniu, podejmij decyzję na tak, bo warto i z pewnością oprócz dawki wiedzy otrzymasz też potężną dawkę inspiracji i energii!

Ps.
Jeśli chcesz wiedzieć, kogo jeszcze spotkałam na MasterMind Academy, przeczytaj wpis:
Droga Milionera, czyli sztuka owocnego życia…
http://klub-przedsiebiorcy.edu.pl/blog/droga-milionera/  >>