Jak inteligentnie zatrudnić pieniądze do budowania osobistej zamożności?

Akademia Doradcy w ramach cyklu WTORKOWE Spotkania Biznesowe zaprasza na:

Wtorek, 31. lipca 2012,
godz. 18:00-21:00

Adres spotkania:
Warszawa, ul . Smolna 40 sala 7 (parter).
(róg Nowy Świat / Al. Jerozolimskie)

Temat:

Jak inteligentnie zatrudnic pieniądze
do budowania osobistej zamożności?

W programie:

W ramach najbliższego Wtorkowego Spotkania Biznesowego proponujemy, abyś wziął udział w inspirującym warsztacie, w trakcie którego przeprowadzisz analizę Twoich finansów osobistych. Finansowe marzenia zazwyczaj odstają od naszych realnych zasobów portfela, dlatego warto rozwijać wiedzę i inteligencję finansową:

1. Case study z życia statystycznego Polaka
2. Góra milionera czy góra lodowa?
3. Trzy filary osobistej zamożności
4. Obliczenia, analizy, wnioski
5. Bilans i budżetowanie
6. Kilka uwag o budowaniu zamożności
7. Co jeszcze możesz zrobić, aby efektywniej budować swoją zamożność?


Czy wiesz, że ponad 450 osób uczestniczyło w wykładzie online Franciszka Staniszewskiego, który poprowadził je gościnnie dla Miasta Szkoleń? Teraz masz szansę uczestniczyć w nim na żywo!
Dowiesz się, jak na bazie tej wiedzy usuwać ograniczenia i podejmować mądre decyzje, aby w inteligentny sposób zatrudnić pieniądze do budowania zamożności.

Zanim przyjdziesz, zobacz co o szkoleniu napisali na Facebooku jego uczestnicy:

Iwona Sobieraj Rewelacyjne szkolenie, nawet jeśli mamy świadomość inwestycyjną, można dowiedzieć się zadziwiających rzeczy!

Alice Panek Kietlińska szkolenie w bardzo przystępny i wyrazisty sposób przedstawiło trudną tematykę (wyjątkowy trener); super-:)

Tomasz Karpinski bardzo ciekawe szkolenie, a o rewelacyjnej skali Howkinsa związaną z emocjami i przełożeniem na biznes pierwszy raz słyszałem, super.

Tadeusz Stępkowski Doskonałe szkolenie, przedstawienie w sposób zrozumiały dla wszystkich bardzo trudnego tematu. Dzięki za rozjaśnienie wielu kwestii z obszaru inteligencji finansowej.

Robert Marcin Grzymkowski Witam, tak jak się spodziewałem – rewelacja. Panie Franciszku, proszę o zaproszenia na kolejne Pańskie szkolenia. Polecam, polecam …

Damian Kupka Bardzo przydatną i ciekawą informacją była dla mnie zasada siedemdziesięciu dwóch. Nie wiedziałem, że przy stopie zwrotu tylko (a może aż…) 12%, można w ciągu kilku lat podwoić swój kapitał. Mając tak praktyczną wiedzę, uzupełniając ją o informacje nt. inwestowania np. w rynku kapitałowym, można odnieść sukces! Więc do dzieła!

Małgorzata Pastewska rewelacyjne szkolenie!. weszłam bez entuzjazmu, ale zostałam do konca!Nie spotkałam się jezscze z tak profesjonalnym szkoleniem online. Pan Franciszek dokładnie wie o czym mówi. To szkolenie zmieniło sposób postrzegania srodków przechodzących przez moje ręce.

Iwona Kirdzik Webinar jest na niesamowicie dobrym poziomie. Po prostu spełnia moje oczekiwania w 100%. Opowiada o wielu rzeczach, o których już czytałam i nad którymi sie zastanawiałam.

Jolanta Piskorz-Hyra Doskonałe połączenie twardej wiedzy finansowej z miękką ale niezwykle ważną wiedzą psychologiczną. Jestem pod wrażeniem.

Dorota Zielewicz Pełna inspiracja… i jak tu nie skorzystać z tej wiedzy 🙂

Ty także z pewnością skorzystasz z tej wiedzy.
Przyjdź, aby rozwinąć swój potencjał do robienia rzeczy wielkich i śmiałych!
Na pewno nie zabraknie tu mądrych inspiracji i pasjonujących patentów na pomnożenie kapitału.

WAŻNE:
Na spotkanie warto zabrać ulotki i wizytówki, zarówno pod kątem analizy ich użytecznści, wartości reklamowych, jak także celem promocji swoich produktów, usług, oferty.

Wtorkowe Spotkania Biznesowe – to miejsce przyjazne przedsiębiorcom –
tu się można, wręcz należy promować!

W programie również:

  • Sesja networkingowa i nawiązywanie kontaktów biznesowych
    Ważne: zabierz ze sobą 30-40 wizytówek, aby wymienić się kontaktami!
  • Analiza i omawianie projektów biznesowych uczestników spotkania
  • W trakcie spotkania przewidziany jest słodki poczęstunek, soki, ciepłe napoje.

Informacje o prelegencie:
________________________________________________________________

Franciszek Staniszewski

e-Profit_0027Ekspert branży finansowej i biznesowej. Posiada szereg certyfikatów międzynarodowych instytucji finansowych: LIMRA, Finacial Services Trainning College, European Financial Guide w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, American Sales Masters.

Trener posiadający wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Od roku 1993 przeszedł wszystkie szczeble awansu od agenta ubezpieczeniowego, poprzez pełnienie funkcji menedżerskich aż po zadania trenera finansowego, które realizuje z sukcesem od 1998 roku.

Poza szkoleniami kadry menedżerskiej oraz zarządzającej instytucji finansowych oraz dużych korporacji, prowadził zajęcia w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP) na SGH i UW w Warszawie. W ostatnim okresie szkolił doradców finansowych jednej z wiodących firm sektora finansowego. Praktyk biznesu, właściciel kilku firm, prezes zarządu.

Posiada też jako ekspert akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w programach unijnych:

– Program Rozwoju Przedsiębiorstw,
– Finansowanie dla Wzrostu,
– Od Innowacji do Biznesu.

Franciszek Staniszewski jest współtwórcą Narodowego Programu Edukacji Finansowej firmy eProfitSystem, w ramach którego wraz z dr Andrzejem Fesnakiem od 2004 roku prowadzi w Warszawie i w Londynie legendarne już Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości. W ciągu prawie 6-lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się kilkudziesięciu milionerów, którzy zbudowali swoją zamożność na bazie wiedzy zdobytej na naszych seminariach.

W roku 2005 Franciszek Staniszewski i dr Andrzej Fesnak przygotowali grupę 56 trenerów finansowych wspierających realizowane projekty.

Jesienią 2009 roku eProfitSystem uruchomiło swój największy projekt edukacyjny i biznesowy funkcjonujący pod tajemniczo brzmiącą nazwą Kużnia Milionerów.

Franciszek Staniszewski współpracuje też z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie. Obejrzyj kilkuminutowy film z Dnia Otwartego Giełdy, w którym braliśmy aktywny udział.

Cała ta Giełda!

_________________________________________________________________

Zapraszamy serdecznie na warsztat, dzięki któremu lepiej przygotujesz swoją ofertę, aby zainteresowała i skłoniła do zakupu Twoich klientów.

Spotkanie otwarte, wejściówka: 30 PLN
Zapłacić można na miejscu, wystawiamy Faktury Vat.

Uwaga: 5% zysków z Wtorkowych spotkań przeznaczamy na cele charytatywne.

ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać aktualne informacje
o WTORKOWYCH Spotkaniach Biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]