Inwestowanie w nieruchomości – esencja wiedzy

Inwestowanie w nieruchomości

Zapraszamy również do udziału w:
SEMINARIUM INWESTYCYJNYM

W dniu 17 marca 2012 (sobota) w godz. 10:00 – 18:00
Warszawa, ul. Złota 61 sala 101

TEMAT:
Inwestowanie w nieruchomości – esencja wiedzy

Trener prowadzący jest pomysłodawcą legendarnego już seminarium dla inwestorów w nieruchomości, pt.: „Jak sfinansować zakup nieruchomości z minimalnym, lub zerowym wkładem?”, które przez 5 lat prowadził wraz z Andrzejem Fesnakiem w Warszawie i w Londynie. Kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się około 30 milionerów.

W Programie Seminarium, które zrealizujemy 18 lutego 2012 m.in.:

1. Kilkanaście metod inwestowania w nieruchomości
z minimalnym wkładem.

2. Wykorzystanie komputera finansowego HP 10BII
do obliczania efektów inwestowania w nieruchomości.

WAŻNE!

* Uczestnicy Seminarium Inwestycyjnego otrzymają materiały szkoleniowe, gadżety firmowe oraz pełny catering: lunch, słodkie przekąski, kawa, herbata, napoje

* Przewidywana maksymalna ilość osób 20

Cena całodniowego Seminarium: 789,00 zł

Zgłoszenie udziału i informacje:

* Joanna Wiejak
* e-mail: jwiejak@akademia-doradcy.pl
* mobile: +48 722142474
* www.akademia-doradcy.pl

2 thoughts on “Inwestowanie w nieruchomości – esencja wiedzy

1. Krystian Piotrowski pisze:

Udany tekst. Kciuk w górę dla autora :). Dam znać o tej stronce przyjaciołom, jestem pewien, że też powinni ją docenić. Chcę wierzyć, że takie witryny bez przeszkód będą istniały w internecie pomimo podpisania ACTA przez Polskę. Wciąż nie wiemy jak to będzie działać. Myślę, że będę zaglądać tu w przyszłości. Trzymaj się ! – Krystian Piotrowski

2. autoholowanie szczecin pisze:

Siemka. Sory, że odbiegam od tematu, ale interesuje mnie jedna kwestia – skąd najbardziej opłaca się brać teksty na bloga, którego głównym zdaniem ma być generowanie przychodu? Domyślam się, że teksty tutaj są pisane ręcznie. Zastanawiam się czy w przypadku mojego powstającego bloga się to opłaci?