Odkryłem świat inżynierii finansowej

Opinie uczestników seminarium Finansowy Ekspert z dn. 2010-10-08
trener: Franciszek Staniszewski
organizacja: Joanna Wiejak

Skuteczne zarządzanie swoimi finansami i niedostateczna wiedza w tym zakresie przekonały mnie do udziału w seminarium. Wprowadzenie do świata inżynierii finansowej. Graficzna analiza zagadnienia finansowego. Procent składany i dyskontowanie. Nauka komputera finansowego. Liczenie lokat oraz inwestycji ze składką regularną. Obliczanie rent kapitałowych. Warto zaryzykować zdobycie wiedzy z tego zakresu. Bardzo wysoki stopień kompetencji trenera. Teoretyczne wywody poparte faktycznymi obliczeniami. Efektywne lokowanie swoich nadwyżek finansowych to działania, które zamierzam podjąć po ukończeniu kursu.

Tadeusz Kachnic, Szczecin

Informacje z Internetu dotyczące innego spojrzenia na finanse przekonały mnie do decyzji. Chciałem podnieść swoje kompetencje, dlatego wziąłem udział w seminarium Finansowy Ekspert. Mój wcześniejszy zasób wiedzy z tego zakresu szacuję na 15%. Bardzo dobra znajomość prezentowanych zagadnień przez trenera i doskonały kontakt z uczestnikami. Ćwiczenia z kalkulatorem finansowym były bardzo użyteczne. Muszę teraz przemyśleć funkcjonowanie własnego biznesu z wykorzystaniem uzyskanej wiedzy. Warto uczestniczyć w tym seminarium.

Janusz Paszkiewicz, Rybnik

Sukces i realizacja celów to korzyści, jakie zamierzam osiągnąć dzięki udziałowi w seminarium Finansowy Ekspert. Symulacje na kalkulatorze pomagają w przyszłości w obliczeniach. Stopień kompetencji trenera jak zawsze 100%. Zajęcia osiągnęły ustalone cele na 5. Zamierzam podjąć dalsze szkolenia finansowe oraz przystąpić do egzaminu na doradcę finansowego. Osobie zainteresowanej udziałem powiedziałbym, że warto. Bardzo warto.

Zdzisław Ryszard Schmidt, Katowice

Finansowy Ekspert Franciszek Staniszewsk opinie

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.

ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać materiały oraz
informacje o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]