50 tys. podziałało na moją wyobraźnię

Opinie uczestników seminarium Finansowy Ekspert z dn. 2010-09-10
trener: Franciszek Staniszewski
organizacja: Joanna Wiejak

Do udziału przekonała mnie kwota 50.000 zł w miesiąc. Seminarium uczy jak inwestować, jak mądrze zarządzać kredytem. Trener był profesjonalnie przygotowany, wiadomości przekazywane były w sposób prosty i zrozumiały. Po powrocie do domu przejrzę swoją bazę klientów, jak również sięgnę do bazy już dawno odłożonej na półkę. Chciałabym, aby moje zarobki były w granicach 50.000 zł lub większe w przedziale czasowym (miesięcznym). Za bardzo użyteczne narzędzie uznałam TurboGenerator, ponieważ szukałam wskazówek do pomnażania dochodów.

Małgorzata Świąć

Tematy podane w programie szkolenia przekonały mnie do udziału w seminarium. 50 tys. podziałało na moją wyobraźnię i chcę to wdrożyć, stosując TurboGenerator. TurboGenerator utwierdził mnie w skuteczności. Kalkulator finansowy – wreszcie wiem, do czego służy. Poziom posiadanej wcześniej wiedzy oszacowałam na 60%. Stopień kompetencji trenera bardzo wysoki. Wiedza podawana była jasno i prosto. Dla mnie zajęcia osiągnęły ustalone cele na 5.

Jolanta Kulińska 

Otrzymany mail i możliwość ponownego spotkania z trenerem Franciszkiem Staniszewskim przekonały mnie do udziału w seminarium Finansowy Ekspert. Super. Podziwiam jego umiejętności trenerskie i wiedzę na temat finansów, a szczególnie umiejętność tej wiedzy przekazywania. Planowałem też nauczyć się w końcu komputera finansowego HP10BII, dlatego ćwiczenia z obsługi określam jako bardzo użyteczne. I jeszcze możliwość tańszego uczestnictwa w egzaminie EAFP na doradcę finansowego. Mój cel to 50 tysięcy miesięcznie, faktura wystawiana za usługi finansowe. I tak co miesiąc móc o wynikach tych informować. Zobowiązuję się ten cel zrealizować. Bardzo dziękuję. Powinieneś tam być.

Krzysztof Pilch, Wrocław

Finansowy Ekspert Franciszek Staniszewsk opinie

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.
ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać materiały oraz
informacje o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]

One thought on “50 tys. podziałało na moją wyobraźnię

  1. Jan pisze:

    Ten blog jest naprawdę dobry.

Comments are closed.