Jak zaprezentować swoją ofertę potencjalnym klientom?

.Akademia Doradcy w ramach cyklu WTORKOWE Spotkania Biznesowe zaprasza na:

Wtorek, 26. czerwca 2012,
godz. 18:00-21:00

Adres spotkania:
Warszawa, ul . Smolna 40 sala 7 (parter).
(róg Nowy Świat / Al. Jerozolimskie)

Temat:

Jak zaprezentować swoją ofertę
potencjalnym klientom? – warsztat

W programie:

Małe firmy i działalności gospodarcze w Polsce stanowią podstawę biznesu i  prawdziwy fundament gospodarki w Polsce. Podstawą utrzymania się każdej z tych firm jest sprzedaż i umiejętne przedstawienie oferty potencjalnym klientom. Wielu przedsiębiorców nie radzi sobie jednak dobrze z poszukiwaniem klientów, ma problemy z prawidłowym zaprezentowaniem oferty i ostateczną finalizacją sprzedaży.

W ramach najbliższego Wtorkowego Spotkania Biznesowego proponujemy, abyś wziął udział w inspirującym warsztacie, w trakcie którego  przeprowadzimy analizę biznesową Twoich projektów i oferty na produkty i usługi, kierowanej do klientów.


WAŻNE:
Na spotkanie można zabrać swoją prezentację handlową np. w Power Point (ew.
w pliku .pdf). Warto zabrać także ulotki i wizytówki, zarówno pod kątem analizy ich użytecznści, wartości reklamowych, jak także celem promocji swoich produktów, usług, oferty.

Uwaga:
Wtorkowe Spotkania Biznesowe – to miejsce przyjazne przedsiębiorcom –
tu się można, wręcz należy promować!

W programie również:

  • Sesja networkingowa i nawiązywanie kontaktów biznesowych
    Ważne: zabierz ze sobą 30-40 wizytówek, aby wymienić się kontaktami!
  • Analiza i omawianie projektów biznesowych uczestników spotkania
  • W trakcie spotkania przewidziany jest słodki poczęstunek, soki, ciepłe napoje.

Informacje o naszych ekspertach:
________________________________________________________________

Franciszek Staniszewski

Ekspert branży finansowej i biznesowej. Posiada szereg certyfikatów międzynarodowych instytucji finansowych: LIMRA, Finacial Services Trainning College, European Financial Guide w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, American Sales Masters.

Trener posiadający wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Od roku 1993 przeszedł wszystkie szczeble awansu od agenta ubezpieczeniowego, poprzez pełnienie funkcji menedżerskich aż po zadania trenera finansowego, które realizuje z sukcesem od 1998 roku.

Poza szkoleniami kadry menedżerskiej oraz zarządzającej instytucji finansowych oraz dużych korporacji, prowadził zajęcia w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP) na SGH i UW w Warszawie. W ostatnim okresie szkolił doradców finansowych jednej z wiodących firm sektora finansowego. Praktyk biznesu, właściciel kilku firm, prezes zarządu.

Posiada też jako ekspert akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w programach unijnych:

– Program Rozwoju Przedsiębiorstw,
– Finansowanie dla Wzrostu,
– Od Innowacji do Biznesu.

Franciszek Staniszewski jest współtwórcą Narodowego Programu Edukacji Finansowej firmy eProfitSystem, w ramach którego wraz z dr Andrzejem Fesnakiem od 2004 roku prowadzi w Warszawie i w Londynie legendarne już Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości. W ciągu prawie 6-lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się kilkudziesięciu milionerów, którzy zbudowali swoją zamożność na bazie wiedzy zdobytej na naszych seminariach.

W roku 2005 Franciszek Staniszewski i dr Andrzej Fesnak przygotowali grupę 56 trenerów finansowych wspierających realizowane projekty.

Jesienią 2009 roku eProfitSystem uruchomiło swój największy projekt edukacyjny i biznesowy funkcjonujący pod tajemniczo brzmiącą nazwą Kużnia Milionerów.

Franciszek Staniszewski współpracuje też z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie. Obejrzyj kilkuminutowy film z Dnia Otwartego Giełdy, w którym braliśmy aktywny udział.

Cała ta Giełda!

Joanna Wiejak

W projektach Akademii odpowiada za organizację i marketing szkoleń, konferencji, eventów, kursów online, wideokonferencji.

Doskonale zna Internet i media społecznościowe. Kierowała projektami Internetowymi (portale, newslettery, e-pisma, blogi, CMSy, programy partnerskie, wideokonferencje, fora internetowe). Jest informatykiem i praktykiem biznesu. Ma duże doświadczenie w marketingu tradycyjnym oraz internetowym, e-biznesie, sprzedaży on-line, przygotowywaniu treści na potrzeby Internetu, zarządzaniu zespołami współpracującymi wirtualnie. Zna platformy e-learningowe, wideokonferencyjne, posiada wysokie kompetencje organizacyjne i managerskie.

Od wielu lat skutecznie działa w Internecie, kierując budową serwisów i portali, tworząc grupy społecznościowe, organizując wideokonferencje, promując szkolenia,  opiekując się użytkownikami programów partnerskich, pisząc artykuły i e-booki, wydając i redagując Internetowe czasopisma takie jak CashFlow&You, a następnie Magazyn Internetowy Sukces Partner. Prowadzi także Klub Przedsiębiorcy oraz kursy i szkolenia z zakrsu marketingu internetowego, szkolenia dla biznesu, konsultacje dla firm, które chcą zwiększyć sprzedaż i marketing w Internecie oraz mediach społecznościowych.

Cechuje się silnymi umiejętnościami analitycznymi, wielopłaszczyznowością działań, przedsiębiorczością. Jest organizatorem Centrum Outsourcingu. Odpowiada za nawiązywanie kontaktów biznesowych, handlowych, negocjacje, kontrakty, barter usług.

_________________________________________________________________

Zapraszamy serdecznie na warsztat, dzięki któremu lepiej przygotujesz swoją ofertę, aby zainteresowała i skłoniła do zakupu Twoich klientów.

Spotkanie otwarte, wejściówka: 30 PLN
Zapłacić można na miejscu, wystawiamy Faktury Vat.

Uwaga: 5% zysków z Wtorkowych spotkań przeznaczamy na cele charytatywne.

Potwierdź swój udział w spotkaniu mailem lub telefonicznie:

Joanna Wiejak
jwiejak@akademia-doradcy.pl
mobile: +48 722142474

– Czym są WTORKOWE Spotkania Biznesowe? >>
– Historia naszych dotychczasowych spotkań >>


ZAPRASZAMY co WTOREK!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać aktualne informacje
o WTORKOWYCH Spotkaniach Biznesowych w Warszawie:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Uwaga: 5% zysków z Wtorkowych spotkań jest przekazywana na cele charytatywne.

Nasze rozległe doświadczenie zawodowe wynika ze współpracy z partnerami praktycznie wszystkich branż a sukces naszej firmy opiera się na strategii win – win.Akademia Doradcy