28.10 Konferencja DREAM – Droga Realizacji Marzeń

Klub-PrzedsiebiorcyZ przyjemnością informujemy, że Klub Przedsiębiorcy objął patronat medialny nad Konferencją DREAM – Droga Realizacji Marzeń, która odbędzie się 2.09.2017 w Łodzi..

Dream-droga-realizacji-marzeń-konferencja

 

Konferencja DREAM – DROGA REALIZACJI MARZEŃ
28 PAŹDZIERNIKA 2017
Łódź, ul. Dubois 114/116 „Bionanopark”

Na Konferencji wystąpią:

Piotr Sobczyński – Mentor, coach i właściciel Instytut Flow. Na konferencji opowie, że każdy człowiek żyje w świecie swoich wyobrażeń na jego, świata, temat. Buduje jego obraz. Czasami niestety jest tak, że nasze doświadczenia życiowe w sposób świadomy bądź nie świadomy, hamują nas i utrudniają nam osiąganie szczytów i marzeń. W czasie spotkania pokaże Ci świat z innej strony, wskaże inny sposób patrzenia na stojące przed nami wyzwania! Pokaże, jak to, co nam przeszkadza w osiąganiu sukcesów zmienić na wsparcie, jak wykorzystać wewnętrzną motywację. Wskaże dobrą drogę, byś nie machał skrzydłami jak kura, ale wzleciał jak orzeł!

Ewa Hartman – Trener, coach, wykładowca. Na konferencji DREAM pokaże, by zbudować silną markę należy zacząć od siebie, od określenia gdzie jesteś względem swojego celu. Następnie należy zadbać o wizerunek, badanie potrzeb klienta, komunikację oferty, komunikację marki tak on-line jak i off-line, oraz strategiczne określenie indywidualnej ścieżki rozwoju. Przekaże Ci wiedzę nie tylko o budowaniu marki w internecie, ale co ogromnie ważne, o budowaniu marki w relacjach bezpośrednich.Opowie o mechanizmach funkcjonowania naszego mózgu, które decydują o tym, jak jesteśmy odbierani. Czy budzimy zaufanie czy nieufność, czy inni czują się przy nas dobrze czy niepewnie. Dzięki tej wiedzy Twoje kontakty z klientami staną się najlepszą platformą do budowania z nimi trwałej relacji.

Witold Buraczyński – Strateg biznesowy. Na konferencji DREAM pokaże, że aktualne badania dotyczące dalszego rozwoju firm pokazują, że konkurencyjność nie będzie zależała od ceny czy samego produktu. Przewaga budowana jest już dzisiaj w przypadku wielu globalnych firm w oparciu o zachowania ludzkie. Wydaje się być to na początku jasne – przecież każdy z nas się jakoś zachowuje, coś robi, ma jakieś potrzeby. Zgłębiając temat stajemy przed kilkoma realnymi problemami: Doboru grup docelowych – czyli komu będziemy sprzedawać. Doboru odpowiedniej wartości dla naszych grup docelowych. Zbudowaniem efektywnego modelu biznesowego. Warsztat na który cię zaprasza ma na celu uporządkowanie wiedzy i twoich doświadczeń związanych z budowaniem długookresowej strategii przewagi nad konkurencyjnymi ofertami pojawiającymi się na rynku. Otrzymasz narzędzia i algorytmy postępowania które pozwolą uporządkować to wszystko, co do tej pory robiłeś ze swoimi zespołami i umożliwi w precyzyjny sposób monitorować wszelkie podjęte decyzje oraz zaplanowane działania. Wreszcie dowiesz się dlaczego to takie ważne żeby zrozumieć kto jest naszą konkurencją i co chcemy badać w ramach strategii przewagi konkurencyjnej

Magdalena Bojaryn – Radca prawny, przedsiębiorca. Jeżeli zaczynasz dopiero swoją drogę jako przedsiębiorca, na wrześniowej konferencji podpowie Ci na co zwrócić uwagę przy wyborze formy działalności gospodarczej. Dzięki temu wybierzesz formę optymalną pod swój biznes. Dowiesz się również, czy rozdzielność majątkowa jest w Twoim przypadku konieczna, a także jak chronić swój rodzinny majątek prowadząc firmę. Podpowie Ci też kiedy powinieneś pomyśleć o przekształceniu się w spółkę handlową, jeżeli zdecydujesz się zacząć jako indywidualny przedsiębiorca. Jeżeli masz za sobą kilka lat trudu budowania swojej firmy i czujesz, że pora na zmiany – dowiesz się czy powinieneś się przekształcić i jaka forma działalności jest dla Ciebie odpowiednia. Dowiesz się jak bardzo istotna jest sukcesja i patrzenie na biznes i życie kilka, a nawet kilkanaście kroków do przodu. Podpowie Ci jak możesz legalnie zoptymalizować podatki w Twojej firmie prowadząc spółkę kapitałową.

Dięki konferencji staniesz się ekspertem ds. własnego biznesu. Zdobędziesz wiedzę, odnajdziesz w sobie siłę i motywację do walki o marzenia. Będziesz świadomie dążył do sukcesu, ponieważ nauczysz się, że istotne jest: planowanie, monitorowanie i wyciąganie wniosków, dbanie o wizerunek firmy, markę i kontakty z klientem, umiejętne prezentowanie, przedstawianie siebie i swojej oferty, poznanie strony prawnej biznesu, zgodnie z zasadą, iż nieznajomość prawa szkodzi, wiara w siebie, swoje możliwości, mocne strony oraz marzenia, które prowadzą do zawodowego spełnienia.

Klub Przedsiębiorcy serdecznie zaprasza
28.10.2017 na Konferencję DREAM do Łodzi.

Program, szczegółowe informacje i zapisy na stronie:
www.konferencja-dream.pl