NOVA TY – warsztat budowania poczucia własnej wartości

ProsperityLogo-ProsperityMiło nam poinformować, że Instytut Prosperity rozpoczyna kolejny cykl warsztatów w ramach projektu budowania Świadomości 360º. Praktycznie realizuje tym Ideę na rzecz świadomego rozwoju kobiet i mężczyzn. Jest we wspólnym froncie Osób i Instytucji podnoszących świadomość społeczną.
U podstaw Świadomości 360º leży wizja świata i ludzi, gdzie zasady spełnienia, harmonii i szacunku do siebie, do innych ludzi i do otaczającego nas świata stają się normą.

Serdecznie zapraszamy na warsztat:

Nowa Ty Prosperity

Wspaniale jest móc zacząć coś od nowa. Niech każdy dzień będzie nowym początkiem dla Ciebie i dla mnie. Naucz się zamieniać swoje marzenia w fascynującą rzeczywistość.

Zapraszam Cię na warsztat, który otwiera nowe drzwi… Ten warsztat odpowiada na Twoje pragnienie dokonania dobrych zmian. Uczy praktycznie w jaki sposób podnieść poziom swojego codziennego życia.

To jest instrukcja obsługi dobrych zmian.Tutaj zrozumiesz i zbudujesz fundament poczucia własnej wartości i pewności siebie. Nauczysz się jak tworzyć dobrostan w swoim życiu.

Prowadząca:

Irena Sowinska Irena Sowińska
Ekspert Coachingu Nowej Generacji, Master Prosperity Coach z kilkunastoletnią praktyką , trenerka rozwoju osobistego z bogatym doświadczeniem zawodowym w tworzeniu i prowadzeniu projektów szkoleniowych otwartych i w środowisku korporacyjnym. Twórczyni nowatorskiego projektu ProsperityCoaching® i Szkoły Coachów Prosperity, twórczyni Idei „Świadomości 360” i uważny obserwator życia, pasjonatka dobrej zmiany, Ambasadorka Idei Prosperity.

Czyż nie tego szukałaś?

Nowa Ty Prosperity 2 dla kogoNowa Ty Prosperity 3 zapisz sie

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji – dzwoń.

Z poważaniem.

ORGANIZATOR:

Biuro Obsługi Klienta
Instytut Prosperity
+ 48 22 302 26 66 / 10.00 – 17.00 /
+ 48 570 570 542 / 10.00 – 17.00 /
e-mail: ab@instytutprosperity.pl

Więcej informacji i Formularz Zgłoszenia na stronie:

http://instytutprosperity.pl/warsztaty-prosperity/nova-ty/