03.10.2013 Panorama Biznesu: Jak przekroczyć ograniczenia w biznesie?

Klub Przedsiębiorcy zaprasza serdecznie na spotkanie networkingowe z cyklu: 

                  PANORAMA BIZNESU

Logo_KlubPrzedsiebiorcy-PanoramaBiznesuWarszawskie Spotkanie Biznesowe
3 października 2013 (czwartek)
godz. 18:00-21:00

Adres spotkania:

CH Panorama, Warszawa,
ul. Witosa 31 lok. 140, Ip.
Galeria Sztuki Współczesnej ”QADRAT”

Temat spotkania:

OGRANICZENIA W BIZNESIE

Jak przekroczyć ograniczenia w biznesie
i znaleźć sposób na zyski i dynamiczny rozwój?
 

Program wykładu:

 1. Przywitanie uczestników, diagnoza potrzeb uczestników w zakresie tematu spotkania.
 2. Przykłady ograniczeń i blokad w Biznesie (zebranie danych do pracy w grupie: pytania do uczestników).
 3. Co powstrzymuje nas przed dynamicznym rozwojem?
 4. Przyczyny powstawania blokad.
 5. Sposoby dawania sobie rady z ograniczeniami.
 6. Pytania, wnioski, podsumowanie.

Każdy człowiek posługuje się słowami. Poznaje je w życiu, działa nimi,  realizuje je i spełnia się w nich. Żeby osiągać pełnię skuteczności działań, trzeba znać odpowiednie słowa i umiejętnie się nimi posługiwać. Wiedza o Słowach, to klucz do pełnego sukcesu.

logo-kbschKBŚCH – jest firmą doradczo-szkoleniową specjalizującą się w szkoleniach miękkich dla biznesu, głównie szefów firm. Działa na rynku ponad 20 lat. Jej misją jest doskonalenie klientów w oparciu o Metodę Pracy ze Słowem. Uczy praktycznych narzędzi, które pozwalają uczestnikom na stałe doskonalenie się, a to w rezultacie przekłada się na poprawę zdolności adaptacyjnych ich przedsiębiorstw i pracowników oraz na wzrost dochodów.

Skupia się na tematach, które są kluczowe dla klientów: zarządzanie zmianą, efektywna sprzedaż, sztuka komunikacji, skuteczna obsługa klienta, zarządzanie misją, zarządzanie sobą. Do klientów podchodzi indywidualnie, interaktywnie, dostosowując program do faktycznych potrzeb przedsiębiorców, kadry zarządzającej i pracowników, z uwzględnieniem różnych poziomów wykształcenia i umiejętności.

Trenerzy pracują w oparciu o autorską i unikatową na rynku Metodę Pracy ze Słowem, bazując na języku werbalnym, jak i pozawerbalnym, skupiając się głównie na semantyce Słowa. Co to oznacza? Każdy człowiek, realizując wyznaczone zadania, posługuje się określonymi narzędziami.

Według Ludwiga Wittgesnteina i Martina Heideggera język to narzędzie informacyjno–poznawcze. Dzięki językowi możemy być sprawczy i skuteczni z życiu. A skuteczność w życiu to umiejętność wyznaczania celów i narzędzi, dzięki którym cele są osiągane.

 

Wykład w trakcie spotkania poprowadzi:
________________________________________________________________

Piotr Wojciech MalinowskiPiotr Malinowski

z wykształcenia informatyk i psycholog kliniczny.  Obszary działalności: Szkolenia, marketing, zarządzanie, zarządzanie zmianą, budowanie marki, monitoring, sprzedaż, komunikacja, skuteczność, zdrowie. Narzędzia, mechanizmy działania: Informatyka, Psychologia, Metoda Pracy ze Słowem, Lean Manufacturing.

Doświadczenie: Gabinety lekarskie, przychodnie lekarskie, protetyka stomatologiczna, apteki, restauracje, produkcja, handel hurtowy i detaliczny, przetwórstwo, reklama, księgowość, HR, PR, systemy kontroli, systemy zarzadzania, doradztwo osobiste, szkolenia. Cele:  analiza potrzeb, kreatywność, zmiana, rozwój, skuteczność, komunikacja, zdrowie.

Aktywności:  Odpowiedzialność za rozliczenia z NFZ, oferty do umów w podległych podmiotach ze stała umową serwisową, szkolenia,  administracja systemów informatycznych, system weryfikacji pacjenta, pozyskiwanie klienta, system lojalnościowy, optymalizacja kosztów wytwarzania, analiza procesu, szkolenia pracowników, współpraca z klientami, opracowywanie strategii rozwoju, wdrażanie nowego oprogramowania, aktualizacja wersji, szkolenia pracowników w zakresie zmian oprogramowania oraz wynikających z tego przepisów.

Nadzór oraz bezpośrednia realizacja analiz i projektów wdrożeniowych, implementacja Metody Pracy ze Słowem, elementy Lean Manufacturing, szacowanie potencjału oszczędności, analiza operacyjno – procesowa, CRM, nawiązywanie relacji biznesowych, rozwijanie współpracy z kluczowymi partnerami, zarządzanie zmianą, podnoszenie efektywności zespołu, coaching indywidualny.

IT w organizacji, dbanie o zyskowność i jakość prowadzonych projektów, budowanie marki, administrowanie obiektem i terenem, bezpieczeństwo danych, monitoring, kontrola dostępu, generowanie nowatorskich pomysłów w zakresie wizerunku firmy.

Realizowane projekty: szacowanie potencjału oszczędności, analiza operacyjno – procesowa, kontrola zamówień, implementacja i utrzymanie sprawności systemów informatycznych, nadzór procesowy nad należnościami, kontrola jakości, szkolenia, strategia biznesowa, plany naprawcze, system zabezpieczeń przed kradzieżami wewnątrz firmy, zarządzanie zmianą, optymalizacja procesów zamówień, zapasów w magazynacho, ptymalizacja produkcji w toku.

Udział w budowaniu marki, wzrost zatrudnienia, rozszerzenie rynków sprzedaży, komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna firmy na rynku, udział w opracowaniu strategii rozwoju, łączenie filii, rozliczenia całości, integracja urządzeń, zbiorcze systemy zamówień, analizy sprzedaży, zintegrowany system audio-wizualny, zintegrowany system zarządzania.

Marzenia do spełnienia: MIASTO ZDROWIA.

logo-kbsch

KBŚCH firma doradczo-szkoleniowa.

________________________________________________________________

W programie spotkania także:

 •  Nawiązywanie relacji i kontaktów biznesowych
 •  Prezentacja firm i projektów uczestników spotkania
 •  Wykład biznesowy poprowadzi Piotr Malinowski, KBŚCH
 •  Omawianie planów, projektów i nawiązywanie współpracy
 • Degustacja wina i małe przekąski
 • Networking przy pysznej kawie i słodkim poczęstunku
 •  Wymiana wizytówek, bonusy od organizatorów

Zapraszamy Ciebie serdecznie na najbliższe Warszawskie Spotkanie
z cyklu PANORAMA BIZNESU. 

Nawiązywanie relacji to podstawa udanego i efektywnego biznesu. Dołacz do naszego grona, niech nie zabraknie Ciebie wśród gości tego spotkania. Będzie degustacja wina, pyszna kawa, drobne przekąski.

W ramach promocji Art & Business wystawa malarstwa Moniki Skarzyńskiej, na którą serdecznie zapraszamy wspólnie z właścicielką Qadrat Art Gallery,  Joanną Dembowską.

Monika Skarzyńska wystawa wspomnienie lata

GALERIA_QADRAT2x

Pamiętaj, zabierz ze sobą 30-40 wizytówek, aby wymienić się kontaktami.  

Spotkanie otwarte, wejściówka 30 zł
(płatne gotówką na miejscu spotkania).

Formularz Zgłoszenia: 

//

Termin :
Email :
Imię :
Nazwisko :
Tel. komórkowy :

Zgadzam się z   polityką prywatności

.

Możesz także zgłosić udział e-mailem:
———————————————-
mailto:  spotkania@klub-przedsiebiorcy.pl
a w dniu spotkania: sms lub telefonicznie:  +48  722 142 474

Ważne:
w mailu podaj Imię Nazwisko oraz kontakt (mail, tel. kom)
abyśmy mogli Ciebie powiadomić, gdyby np. zaszły ważne zmiany.

Jeśli wolisz opłacić przelewem, dane do dokonania przelewu:

PKO BP nr: 14 1020 1185 0000 4302 0183 0652
Premiumprofit Sp.z o.o. 00-819 Warszawa, ul. Złota 61/101
W opisie wpisz: Imie Nazwisko + szkolenie Panorama Biznesu + Termin

 

Zapraszam serdecznie,
bo biznes robi się z ludźmi.

Joanna Wiejak
Joanna Wiejak

Klub Przedsiębiorcy
Akademia Przedsiębiorcy

 

/divtable

/stronginput style=”width: 350px;” type=”text” name=”imie” //strongKlub Przedsiębiorcy