Chciałem poszerzyć spojrzenie na generowanie pasywnego dochodu

Opinie wyrażone w ankietach po seminarium 2010-09-10
trener: Franciszek Staniszewski
organizacja: Joanna Wiejak

Każdy, kto chce osiągnąć swoje cele i marzenia, a przede wszystkim niezależność finansową powinien uczestniczyć w takim kursie. Przyjechałam, ponieważ chciałabym generować 50.000 miesięcznie. W decyzji utwierdziły mnie tematy przedstawione w programie Finansowy Ekspert. Bardzo dobry stopień kompetencji trenera. Wiedza przekazana uporządkowana. Jasna i wyczerpująca. Sala szkoleniowa, wyposażenie, materiały na 5. Kalkulator finansowy, nareszcie umiem się nim posługiwać i od dziś będę stosować. Po ukończeniu kursu pragnę wdrożyć do działania wszystko to czego dowiedziałam się, czyli to czego jeszcze nie wiedziałam w pracy.

Alina Wójtowicz 

Poprzez udział w tym seminarium chciałem poszerzyć spojrzenie na możliwość generowania pasywnego dochodu. Jestem stałym uczestnikiem szkoleń, dlatego znaczną część wiadomości podawanych przez trenera znałem już wcześniej. Jednak TurboGenerator i jego zasady uzmysłowił mi, jak ważne jest tworzenie ośrodków oddziaływania. Zastosuję TurboGenerator po powrocie z kursu. Osobie zastanawiającej się nad udziałem w kolejnej edycji powiedziałbym, że inwestycja na pewno się zwróci, a szkolenie poszerzy horyzonty myślenia.

Marek Lewandowski

Wybrałam się na szkolenie Finansowy Ekspert, ponieważ chciałabym osiągnąć wolność finansową i lepsze planowanie finansów. Zarekomendowała mi je znajoma osoba. Szkolenie było dla mnie pierwszym z zakresu finansów w aspekcie praktycznym. Wszystkie zagadnienia i moduły zajęć uważam za bardzo użyteczne. Teraz podejmę inwestowanie, gdzie się będzie dało, m.in. giełda, nieruchomości, wykorzystanie już posiadanych aktywów w sposób bardziej efektywny. Jeśli weźmiesz udział w seminarium, to otrzymasz bardzo dużo wartościowych informacji, o których zapewne nie masz pojęcia, a umożliwiają one bardzo wiele. Być może moja ocena nie będzie obiektywna, ale subiektywna. Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji trenera. Dziękuję.

Agnieszka Drożdż

Finansowy Ekspert Franciszek Staniszewsk opinie

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.
ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać materiały oraz
informacje o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]

4 thoughts on “Chciałem poszerzyć spojrzenie na generowanie pasywnego dochodu

 1. admin pisze:

  Profit Online – zarabiaj online w programie partnerskim Akademii Doradcy: http://profit-online.pl >>

 2. Swiss Ball Exercises pisze:

  Moja kuzynka zarekomendował mi ten blog miała totalnie rację. Trzymajcie tak dalej, fantastyczna praca!

 3. Medical pisze:

  Ciekawy post. Dzięki.

 4. Forever pisze:

  Wielkie dzięki! To naprawdę przełamuje schematy!

Comments are closed.