Wielka porcja prawdy o pieniądzu

Opinie z Ankiet 2010-10-08 seminarium Finansowy Ekspert
trener: Franciszek Staniszewski
organizacja: Joanna Wiejak

Chciałam być bardziej efektywna w działaniu – to korzyści, jakie planowałam zyskać na seminarium. Podnoszenie kwalifikacji i nauka czegoś nowego przekonały mnie do zgłoszenia swojego udziału. Połączenie kredytu z prefinansowaniem to elementy zajęć, które oceniłam dla mnie jako bardzo użyteczne. Bardzo dobry stopień kompetencji trenera. Profesjonalizm – tak bym powiedziała o seminarium Finansowy Ekspert osobie zainteresowanej udziałem w kolejnej edycji kursu.

Anna Wentyk, Gorzów Wielkopolski

Wielka porcja prawdy o pieniądzu. Bardzo wysoki stopień kompetencji trenera. Precyzja, rzeczowość. Praktyk, swoboda w przekazie wiedzy. Do udziału przekonały mnie poprzednie szkolenia. Chciałem ugruntować zdobytą wiedzę oraz zyskać wskazówki do jej wykorzystania w praktyce. Bardzo użytecznym modułem zajęć był Prospecting. Punkt wyjścia do generowania przepływów pieniężnych w branży produktów finansowych. Gorąco polecam.

Dariusz Koziarzewski, Wrocław

DSC01805

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.

ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać materiały
i informacje 
o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]

One thought on “Wielka porcja prawdy o pieniądzu

  1. Bubble pisze:

    Interesująca informacja, dziękuję, żepodzieliliście się tym w poście: Wielka porcja prawdy o pieniądzu | Akademia Doradcy.

Comments are closed.