Profity finansowe wpisałam w osobiste korzyści

Opinie po seminarium Finansowy Ekspert 2010-10-08
trener: Franciszek Staniszewski
organizacja: Joanna Wiejak

Możliwość zwiększenia przychodów zainspirowała mnie do udziału w seminarium, a przekonał TurboGenerator. Bardzo użyteczne były zajęcia z komputerem finansowym. Wysokie kompetencje trenera – zagadnienia związane z kreatywnością w zakresie finansów bardzo interesujące, podobnie kalkulator finansowy. Na seminarium można uzyskać bardzo ciekawe rozwiązania w zakresie pozyskiwania klientów i tworzenia osobistego planu finansowego. Po ukończeniu kursu z konsekwencją w działaniu zamierzam wdrożyć metodę TurboGeneratora oraz posługiwać się komputerem finansowym.

Bożena Backtrog, Gdynia

Potrzeba osobista i przekonujące zaproszenie były podstawą decyzji do udziału w seminarium. Największy potencjał rozwojowy dla mnie to moduły zajęć z kreatywności oraz TurboGenaratora. To seminarium daje szansę przekształcić pasywność w aktywność finansową. Zainteresowanie osobiste profitami finansowymi wpisałam w korzyści, jakie planowałam osiągnąć po seminarium. Stopień kompetencji trenera na oceniam na 100%. Prosty, jasny język wykładu = kompetencja świadoma i nieświadoma. Po seminarium zamierzam podjąć działania mające na celu zorganizowanie takiego systemu we własnej dziedzinie.

Daniela Czarska, Warszawa

DSCN5542

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.
ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać informacje
o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]

One thought on “Profity finansowe wpisałam w osobiste korzyści

  1. bubbleshooter pisze:

    Ciekawy post opublikowany w temacie „Profity finansowe wpisałam w osobiste korzyści”. Chciałbym dowiedzieć się więcej w tym zakresie.

Comments are closed.