Relacja z Bankietu kontaktów biznesowych PWP w Pałacu Prymasowskim, w Warszawie

Bankiet kontaktów biznesowych, Pałac Prymasowski, Warszawa
fot. Żaneta Bąbko
Ominął Cię ten event, a chcesz wiedzieć o kolejnych?
[wysija_form id=”1″]
.
Współpraca Klubu Przedsiębiorcy z Projektem Wspierania Przedsiębiorczości PWP zaowocowała dużą i skuteczną promocją Bankietu. Dzięki temu wszyscy mogliśmy cieszyć się liczną obecnością przedsiębiorców z wielu branż.
.
Kontakty biznesowe to jedna z najcenniejszych wartości biznesu.
.
Razem z Bartkiem Ślazykiem i Krzysztofem Pilchem z PWP cieszymy się, że możemy dawać przedsiębiorcom możliwość nawiązywania relacji, które pomagają w rozwoju firm, projektów i biznesów. Pojawiają się nowe możliwości, szanse na kooperację, współpracę, wyrastają nowe inicjatywy. Sprawia nam to ogromną radość i satysfakcję.
.
Każde spotkanie jest inne. 
.
Przy zapisach to zawsze jedne z pierwszych pytań:
– kto będzie na spotkaniu?
– Z jakich branż pojawią się przedstawiciele?

.
Zorganizowałam dotychczas już ponad 50 spotkań networkingowych i naprawdę do ostatniej chwili trudno odpowiedzieć na to pytanie. Przychodzą osoby, które są po raz kolejny, stali współpracownicy, ale też zawsze jest wiele osób nowych, które zapisały się po raz pierwszy. Przekrój branż jest bardzo szeroki, jednak staramy się, aby z jednej branży nie było więcej niż ok. 3 osób, bo to gwarantuje różnorodność i realną możliwość nawiązania interesujących relacji i współpracy. Tak, czasami oznacza to, że niektórym osobom z poszczególnych branż trzeba odmawiać udziału, zwłaszcza kiedy termin zapisów zbliża się ku końcowi.
.
Dlatego tak ważna jest możliwie szybka rejestracja na spotkania, zwłaszcza dla osób, które reprezentują popularne branże, dla których networking jest naturalnym i cennym źródłem pozyskiwania klientów i osób do współpracy.
.
Równie ważne jest szybkie powiadomienie organizatorów w momencie, kiedy wiemy, że nie możemy pojawić się na spotkaniu, aby zwolnić miejsce dla innych uczestników. Pomimo iż spotkania są otwarte, ograniczenia mogą wynikać z konkretnego miejsca, gdzie organizowane jest spotkanie lub jeśli zgłosi się zbyt wielu przedstawicieli z danych branż.
.
Kogo można było spotkać na Bankiecie kontaktów biznesowych PWP
27 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie?
.
Bawili się z nami przedstawiciele firm i osoby prowadzące działalność gospodarczą z branży wydawniczej, reklamowej, wellness, fitness, coachingu, eventów, szkoleń, finansów, fundacji, public relations, fotograficznej, podróżniczej, doradczej, konsultingowej, pocztowo-kurierskiej, kosmetycznej, pielęgnacyjnej, zdrowia, urody, dietetycznej, projektowania wnętrz, handlu sztuką, wyposażenia biur i wnętrz, architektury, nieruchomości, inwestycji, horeco, organizacji przedstawień, teatru, musicalu, produkcji, importu, marketingu, internetu… Zapewne nie wymieniłam wszystkich ale, jak widać, każdy może znaleźć wśród tych osób interesujących kontrahentów.
.
Spotkania networkingowe nie są po to, aby na nich sprzedawać, aby bezpośrednio szukać klientów.
.
Być może od razu pojawi się klient lub sprzedaż, nie jest to jednak celem samym w sobie. Takie spotkania są po to, aby poznać nowe osoby, nawiązać ciekawe kontakty, poszukać inspiracji do rozwoju i dalszych działań. Najważniejsze są relacje, które zbudują bazę wartościowych kontaktów i źródło cennych rekomendacji i poleceń.
.
Pamiętajmy zatem od początku o profesjonalnym budowaniu swojego wizerunku, uczciwości i wiarygodności w biznesie. To wszystko zaowocuje opinią o was, waszych produktach i usługach, a w konsekwencji rozwojem i wzrostem waszych projektów. Warto dbać i pielęgnować dobre kontakty biznesowe, są one niezwykle cenne.
. .
Ogromną radość sprawiło mi wiele osób, mówiąc na pożegnanie:
. .
Joanno, dziękuję, że mnie zaprosiłaś.  Było tu wiele interesujących osób. Warto było przyjść i mam teraz wiele ciekawych kontaktów! Było super, czekam na kolejne.
.
Poniżej można zobaczyć opinie i komentarze, jakie na gorąco, zaraz po Bankiecie pojawiły się na Facebooku. A ja zapraszam na nasze kolejne spotkania i eventy.
.
Aby być na bieżąco i jak najwcześniej dowiadywać się o kolejnych terminach polecam, zapisz się na nasz Newsletter.
.
Zapraszam!
Joanna Wiejak
. .
FACEBOOK >> Opinie i komentarze na Facebooku:
.
Bankiet kontaktów biznesowychPWP - 2014-06-27 Casino Pałac Prymasowski -FB6a