Relacja po V Konferencji Wellness

W dniu 21 lutego 2015 roku w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie odbyła się konferencja Wellness zorganizowana przez Platformę Produktów i Usług.

zdjecie_tvp
Jak zawsze tematyka wykładów była interesująca, można je obejrzeć na kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCUuK5WDGudG92k7UkH7uD8g

A tym razem swoją wiedzą podzielili się z Gośćmi:

 • Dariusz Żochowski – program Sekret Długowieczności, mówił na temat
  Kto ma racje Lekarz czy TY- Twój organizm?
 • Maria Sałyga – właścika firmy Limba Kosmetyki Krzemowe, na temat
  Krzem i produkty krzemowe, ich rola i zastosowanie w życiu człowieka;
 • Marina Sira – z firmy Juice Plus + na temat
  Jak zmienić nawyki żywieniowe swoje i swojej rodziny;
 • mgr inż. Sławomir Gacka – prezes ProBiotics Polska, na temat
  Zdrowy człowiek i dom, rola pożytecznych mikroorganizmów ProBioEmy;
 • i ponownie Dariusz Żochowski – Dorsim, tym razem
  o Działaniu roślin zawartych w naturalnych suplementach diety.

W części wystawienniczej można było spróbować jabłek z upraw ekologocznych, z wykorzystaniem ProBioEmów, pierogów z Pierogarni Piaski (rekomendowanych przez Polską Izbę Technologii i Wyrobów Naturalnych), zdrowych shaków Body by Vi zastępujących posiłki, jogurtów naturalnych robionych z mleka w domu, napojów Juice Plus+ oraz Synergy.
Można też było kupić produkty Tiens, Dorsim, Limba kosmetyki krzemowe, ProBioTics lub porozmawiać z panią astrolog Patrycją Stępień, kupić biżuterię z czarnego dębu wykonaną przez Jacka Zacharzewskiego, książki autorstwa dr Ewy Danuty Białek, szczoteczki do zębów, czy spróbować czym jest platforma Schumana.zdjecie_fundacja

W przerwie odbyła się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji OMEGA Pomagamy – zostały licytowane m.in. koszulka Kabaretu Moralnego Niepokoju, bilet na szkolenie Piotra Tymochowicza, bon na zakupy w sklepie Platforma-zakupow.pl, naszyjnik drewniany wykonany przez Jacka Zacharzewskiego i inne.

W kolejnej przerwie – mini-fitness z Dominiką Kuczyńską Schulz (siatkarką, reprezentantką Polski i instruktorką fitness) zaproszoną w ramach projektu Body by Vi Challenge, promującą zdrowy styl życia. Było naprawdę ciekawie.

fotografie: Joanna Wiejak, Klub-Przedsiebiorcy.pl

Konferencję obserwowała także telewizja regionalna – krótka relacja ukazała się na ich antenie: http://regionalna.tvp.pl/18967374/21022015 – zaczyna się w 17:40 minucie.

Organizatorzy oraz członkowie założyciele Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych po konferencji, o tym jak ważny jest wellness i nasze zdrowie, opowiadali w Polskim Radiu24:
http://www.polskieradio.pl/130/3153/Artykul/1383919
Wellness-planety-Rownowaga-i-harmonia-w-zyciu

W konkursach można było wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. trening personalny z instruktorką fitness Dominiką Kuczyńską Schulz, doskonałą, aromatyczną kawę z włoskich rodzinnych palarni od Caffe Italiano, Diego Negri oraz udział w zajęciach sobotniej Challenge Group Body By Vi prowadzonej przez Joannę Wiejak i joginkę śmiechu Karin Lesiak.

Wybór zwycięzców nie był łatwy, jednak szczęściarze bawili się świetnie podczas Challenge Group, na zajęciach jogi śmiechu.

Sprawdź, tu dowiesz się o kolejnych spotkaniach Challenge Group i jogi śmiechu >>

Patronem Konferencji była
Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych
Stowarzyszenie EkosystEM DZIEDZICTWO NATURY

DZIĘKUJEMY wszystkim prelegentom, wystawcom i Gościom konferencji.
Zapraszamy na kolejną – VI edycję w maju.

[wysija_form id=”1″]