Pragnęłam zaplanować finanse moich przyszłych biznesów i inwestycji

Opinie i plany po seminarium Finansowy Ekspert 2010-09-10
trener: Franciszek Staniszewski
organizacja: Joanna Wiejak

Moje plany rozwojowe i konieczność posługiwania się prostymi regułami i narzędziami finansowymi były najbardziej przekonującą motywacją do udziału w seminarium Finansowy Ekspert. Jako cel miałam zaplanowanie finansowe moich przyszłych biznesów i inwestycji. Wstępnie znałam ok. 20% wiadomości przekazywanych przez trenera. Trener – rewelacja, łatwa komunikacja, prosty, logiczny język, ogromna wiedza merytoryczna i trenerska. Po powrocie z seminarium zamierzam uporządkować swoje finanse i określić plan. Warto uczestniczyć w seminarium, daje praktyczną wiedzę z inwestowania, kredytów i sprzedaży.

Urszula Urban

Mega super kompetentny trener. Jest przy tym uroczy. Stopień kompetencji 100%. Do udziału w seminarium zachęciła mnie możliwość poznania „tajemnic” finansowych i zapanowanie nad własnymi finansami. Oferta pojawiła się w czasie, gdy potrzebowałam „kopa” i motywacji. Przekonująca była też osoba trenera oraz znakomita jak zwykle oferta – Mistrz! Biorąc udział w kursie jako korzyść planowałam umieć zrobić plan finansowy dla siebie i bliskich. Teraz zamierzam go zrobić. Jeśli wybierasz się na kurs powiem, że warto. Zawsze warto się uczyć! Dziękuję!

Agnieszka Wójtowicz

Wybierasz się na to seminarium? Po prostu jedź. Ja decydując się na przyjazd planowałem osiągnąć korzyści osobiste, rodzinne, niezależność finansową. Przekonała mnie strona Internetowa. Wstępny poziom wiadomości, jakie posiadałem przed kursem oceniłem na 15%. Na zajęciach bardzo użyteczne były zadania i przykłady. Bardzo kompetentna osoba trenera. Ogromna wiedza i przejrzysty sposób przekazania jej. Teraz zamierzam wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Mirosław Kwiecień

Finansowy Ekspert Franciszek Staniszewsk opinie

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.

ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać materiały oraz
informacje o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]

One thought on “Pragnęłam zaplanować finanse moich przyszłych biznesów i inwestycji

  1. Kevrel pisze:

    Niezłe! To wydaje się prosta droga patrząc na to!

Comments are closed.