Zbieg okoliczności wpasował się idealnie w moje plany

2010-09-10  Moje plany zwiększenia dochodów (z ankiet uczestników):
trener: Franciszek Staniszewski
organizacja: Joanna Wiejak

O moim udziale w seminarium Finansowy Ekspert zdecydował zbieg okoliczności – zacząłem myśleć o zadbaniu o swoje finanse i przyszedł e-mail. Pomyślałem, że korzystnie byłoby poznać alfabet finansowy. Moją wiedzę w temacie oszacowałem na 20%. Stopień kompetencji trenera – wysoki. Użyteczne moduły zajęć z kalkulatora finansowego, kreatywnej inżynierii finansowej, prezentacja i analiza. Teraz będę starał się wszystko policzyć. Osobie zainteresowanej udziałem w kolejnej edycji kursu powiedziałbym, że warto.

Paweł Kędzierski

Stopień kompetencji trenera oceniam jako bardzo dobry. To właśnie on przekonał mnie do udziału w seminarium. Bardzo przydatnymi modułami zajęć były ćwiczenia z komputera finansowego. Przyjeżdżając miałem na celu powiększenie bazy potencjalnych klientów. Teraz po ukończeniu kursu ważna będzie systematyczność. Moje cele związane z udziałem w seminarium zostały osiągnięte, polecam osobom zainteresowanym udziałem w kolejnych edycjach.

Włodzimierz Radkiewicz

Kurs wart zainwestowanej ceny. Wysoki stopień kompetencji trenera – wiedza podana w sposób merytoryczny i praktyczny. Do udziału przekonał mnie TurboGenerator, że jest sposób systemowy do zastosowania. Chciałam  dowiedzieć się, jak zwiększyć dochody z bazy klientów już posiadanych i z nowych poleceń. Na module zajęć z komputera finansowego zmierzyłam się ze strachem do liczenia i umiejętnością obsługi. TurboGenerator wpasował mi się idealnie w moje wizje i plany zwiększenia dochodów.

Irena Omiotek

Finansowy Ekspert Franciszek Staniszewsk opinie

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.

ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać materiały oraz
informacje o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]