Zdobywanie klientów będzie teraz skuteczniejsze!

Z Ankiet po seminarium Finansowy Ekspert 2010-10-08
trener: Franciszek Staniszewski
organizacja: Joanna Wiejak

Wiedza, rozumienie finansów, umiejętności refinansowania i pomnażania pieniędzy to korzyści, jakie planowałem odnieść z udziału w seminarium. Do udziału przekonały mnie kompetencje prowadzącego oraz opinie innych. Stopień kompetencji trenera oceniam na 10/10, za  sensowność wypowiedzi, przykłady. Wszystkie moduły zajęć były bardzo użyteczne, po pierwsze przygotowanie umiejętności liczenia i rozumienia pojęć, a po drugie i trzecie praktyczne ćwiczenia zawsze „w cenie”. Teraz podejmę działania w zakresie planowania finansowego, podziału dostępnych finansów, inwestowania, a zdobywanie klientów będzie skuteczniejsze. Warto wziąć udział w tym szkoleniu, jeśli interesujesz się spokojnym i świadomym życiem.

Michał Hryniszyn, Warszawa

Do udziału w seminarium Finansowy Ekspert przekonała mnie chęć poszerzenia posiadanej wiedzy i usystematyzowanie jej oraz poznanie nowych rozwiązań finansowych. Bardzo użyteczne moduły zajęć to wykorzystanie komputera finansowego i inżynieria finansowa. Bardzo wysokie kompetencje trenera. Znajomość zagadnień finansowych bardzo wysoka. Odpowiedzi na zadawane pytania. Łatwy sposób przekazywania informacji. Po seminarium zamierzam osiągnąć korzyści w postaci zaplanowania finansów osobistych i zwiększenia sprzedaży. Osobie zainteresowanej udziałem w kursie powiem, że warto – to inne spojrzenie na finanse.

Lidia Bielak, Toruń

Poszerzenie horyzontu finansowego w aspekcie praktycznym, taki plan miałem zgłaszając swój udział w seminarium Finansowy Ekspert. Do przyjazdu przekonał mnie udział w poprzednim szkoleniu z zakresu finansowania nieruchomości .  Trener bardzo wiarygodny, z charyzmą. Bardzo użyteczne były moduły zajęć z TurboGeneratora. Wdrożenie doświadczeń z seminarium jest teraz moim celem. Jestem zainteresowany egzaminem na doradcę finansowego i będę polecać szkolenie w programie partnerskim. Osobie zainteresowanej udziałem w kolejnej edycji polecam, polecam…

Andrzej Kozłowski, Wrocław

 Finansowy Ekspert Franciszek Staniszewsk opinie

UWAGA:
Opinie innych uczestników nie gwarantują, że osiągniesz takie same lub podobne wyniki.
Jednak mamy nadzieję, że posłużą Ci za przykład i będą inspiracją do efektywnego działania.

ZAPRASZAMY!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać materiały oraz
informacje o spotkaniach biznesowych w Warszawie:

[wysija_form id=”1″]

One thought on “Zdobywanie klientów będzie teraz skuteczniejsze!

  1. Vivian pisze:

    Fajny blog, trzymajcie tak dalej!

Comments are closed.