Zapraszamy do udziału  w spotkaniu:

Logo-Money-Coaching

23 marca 2016 (środa)
godz. 18:00-20:00
Warszawa, Pure Sky Club
ul. Złota 59, 22 p.

Money Coaching – Moje Finanse!

Finanse są dla każdego – zapraszamy na spotkanie, które pokaże Ci, jak zdobyć fundament finansowy. W sposób decydujący zmieni Twoje poglądy na temat pieniędzy. Podpowie, w jaki sposób stworzyć optymalne warunki dla powiększania majątku. Da Ci cały szereg nieocenionych informacji, pochodzących z pierwszej ręki:

Tematy spotkania:

 • Czy jest system, który zabezpieczy finansowo
  każdego właściciela firmy i jego rodzinę?
 • Jaka jest wygodna i zyskowna alternatywa dla lokat bankowych?
 • Produkty inwestycyjne nowej generacji dostępne w Polsce.
 • Jak pracuje bezpieczna inwestycja za ok. 8% rocznie?
 • Jak zarabiać zarabiać jeszcze więcej, 12-15% rocznie?
 • Jak spłacać najefektywniej kredyt hipoteczny?
 • Co zrobić, aby Twoje pieniądze pracowały na Ciebie?
 • Jak korzystać z portfela zarządzanego przez specjalistów
  opłacanych od Sukcesu!

Finanse dla każdego –  to program, który zapewni Ci perspektywę niezależności finansowej i długotrwałego bogactwa. Pozwoli też na pewne ryzyko w biznesie i interesach, będąc jednak zabezpieczonym przy tym prywatnie. Wskaże, jak uczynić ze swojego hobby zawód, który pomoże Ci dojść do finansowej wolności!

Gość spotkania:


Andrzej Spuła - Money CoachingAndrzej Spuła – doradca finansowy, który od kilku lat prowadzi seminaria z zakresu rozwoju osobowości i niezależności finansowej. Andrzej Spuła to przede wszystkim praktyk, specjalista od marketingu, który w swojej dotychczasowej karierze zdobył kilkakrotnie tytuł Managera Roku osiągając dzięki temu jedną z czołowych pozycji w znanej niemieckiej firmie marketingowej. Już od dłuższego czasu zajmował się lokowaniem kapitału. Dzisiaj jest doradcą finansowym.

Strategię inwestowania poznał w Niemczech i w Holandii. Pokaże Państwu jak zdobyć fundament finansowy, który zapewni Wam niezależność i długotrwałe bogactwo oraz pozwoli na pewne ryzyko w interesach będąc zabezpieczonym przy tym prywatnie oraz jak uczynić ze swojego hobby zawód, który pomoże Wam dojść do finansowej wolności.

To świetny mówca, który zachwyci Państwa na swoich seminariach i wskaże, jak możecie Państwo w sposób decydujący zmienić swoje poglądy na temat pieniędzy, a także w jaki sposób stworzyć optymalne warunki dla powiększania majątku. Wskazówki i zalecenia, a nawet pewne manewry, cały szereg nieocenionych informacji pochodzi z pierwszej ręki.

Andrzej Spuła oferuje Państwu zaskakujące techniki bogacenia się, które można zacząć stosować natychmiast. Dzięki nim ich twórca w ciągu zaledwie kilku lat osiągnął dobrobyt i zdobył powszechne uznanie.


Logo-Money-CoachingZapraszamy do udziału  w spotkaniu:

23 marca 2016 (środa)
FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

[contact-form-7 id=”5481″ title=”Formularz Zgłoszenia MoneyCoaching – z polecenia  ?info”]

Ważne: Wstęp jest bezpłatny dla zarejestrowanych i potwierdzonych uczestników. Dla pozostałych, jeśli będą miejsca: Inwestycja przy wejściu 399 pln/1 os.

Zapraszamy, ZAREJESTRUJ się już teraz, aby zarezerwować dla siebie
i swoich zaproszonych gości bezpłatne wejściówki na to ciekawe spotkanie!

Wiedza finansowa to kapitał i inwestycja w lepszą, dostatnią przyszłość.

ZAPRASZAMY!