Klub kontaktuje przedsiębiorców, inspiruje ich do współpracy,
wzajemnego wsparcia, rekomendowania produktów i usług.

Zaprasza na bankiety biznesowe oraz spotkania networkingowe.
Organizuje prelekcje, wykłady ekspertów oraz szkolenia, konferencje i seminaria.

Pomaga zwiększać wartość firm i ludzi oraz efektywnie i z sukcesem działać.
Zapraszam do strefy przedsiębiorczych projektów i działań!

Joanna Wiejak

Joanna WiejakJoanna WiejakJoanna WiejakJest właścicielem Akademii Przedsiębiorcy.
Prowadzi Klub Przedsiębiorcy oraz Klub Inwestora.
Jest członkiem Rady Nadzorczej Fundacji Verum Alfa.

Jako doświadczony manager i trener biznesu prowadzi szkolenia i konsultacje dla firm z obszaru MSP w zakresie marketingu i zwiększenia sprzedaży, szczególnie specjalizuje się w e-commerce i marketingu w Internecie. Odpowiada także za PR i marketing konferencji, seminariów, spotkań dla przedsiębiorców, szkoleń.

Jest inż. informatykiem i praktykiem biznesu. Ma duże doświadczenie w marketingu tradycyjnym oraz internetowym, e-biznesie, sprzedaży on-line, przygotowywaniu treści na potrzeby Internetu, zarządzaniu zespołami współpracującymi wirtualnie. Od wielu lat skutecznie działa w Internecie, kierując budową serwisów i portali, tworząc grupy społecznościowe, organizując wideokonferencje, promując szkolenia, opiekując się użytkownikami programów partnerskich, pisząc artykuły i e-booki.

Przez 3 lata pełniła funkcję Redaktora Naczelnego Internetowego czasopisma CashFlow&You o tematyce biznesu, finansów, inwestowania, a pismo miało ponad 7 tysięcy zarejestrowanych subskrybentów. Przeprowadzała wywiady dla polskiej edycji szwajcarskiego wydawnictwa Who is Who.  Obecnie współpracuje z wydawnictwem ID Media i pisze artykuły biznesowe dla czasopisma Law Business Quality.

Prowadziła własną firmę i pełniła funkcję Wiceprezesa w Spółce z o.o. Posiada wysokie kompetencje organizacyjne i managerskie. Jako manager i doradca podejmowała współpracę przy uruchamianiu projektów oraz wdrażaniu systemów biznesu na różnych etapach, zapewniając skuteczne wsparcie organizacyjne i marketingowe.

Organizowała ciekawe przedsięwzięcia takie jak Kuźnia Milionerów, Forum Sukcesu, Forum Niezależności Finansowej, Akademia Doradcy, Invest City, Gold Time, cykle Wtorkowych Spotkań Biznesowych i Panorama Biznesu. Obecnie współpracuje przy organizacji Bankietów Kontaktów Biznesowych w ramach Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP oraz w ramach Klubu Przedsiębiorcy organizuje i prowadzi spotkania biznesowe dla przedsiębiorców z cyklu Networking Power Day.

W ramach Klubu Przedsiębiorcy samodzielnie oraz z partnerami zorganizowała dotychczas ponad 70 spotkań networkingowych dla przedsiębiorców.

Logo_Klub-Przedsiebiorcy

Promotka Agencja Promocji i Reklamy

Logo Klub Przedsiębiorcy

.Wtorkowe Spotkania Biznesowe

Joanna Wiejak projektyjak zarabiać na blogu Blog Wiejak Joanna

Bankiet kontaktów biznesowych PWP Pałac Prymasowski Warszawa

2016-01-28-PWP-Portucale

Mix-Networking-Days2


Aby dołączyć do mnie i wiedzieć na bieżąco,
co dzieje się w Klubie, wpisz swojego maila:

[wysija_form id=”1″]

Dołącz do wspólnych działań!

Joanna-W_Klub-Prz