Czy wiesz jaka jest Twoja życiowa misja oraz wartości i talenty?
Jak je odkryć i posługiwać się nimi, aby wspierały Cię w życiu?

Zapraszam na networking i warsztat:
ODKRYJ TWOJĄ MISJĘ, WARTOŚCI I TALENTY

26 marca 2015 (czw)
godz. 17:00-20:00

Adres spotkania: 
Urząd Dzielnicy Targówek
Warszawa, ul. Kondratowicza 20
sala konferencyjna (parter)
 .
Cel:
  • Odkryć swoją życiową misję,
  • zdefiniować wartości, którymi się kierujemy,
  • poznać, jakie każdy z nas ma talenty
  • i jak one mogą nas wspierać w realizacji życiowej misji.

Główną część spotkania będą stanowiły warsztaty,
a przed i po spotkaniu  planowany jest networking.

Trener (prowadzący wykład i warsztat podczas eventu): Ida Dymowska Liber (trenerka z dużym doświadczeniem, właścicielka Akademii Neurorozwoju)

Warsztat poprowadzi:


 Ida Liber

Ida-Dymowska-LiberDyplomowany Trener Biznesu i Trener Europejski. Międzynarodowy Trener IANLP, licencjonowany Trener Transforming Communication, Coach. Autorka metody Synergy Bussiness Coaching. Uczyła się bezpośrednio u Roberta Diltsa i Richarda Bolstada, Lukasa Derksa.  Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Biznesu w Gdyni, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i Akademii Wychowania Fizycznego Gdańsku.

W swojej karierze zawodowej była trenerem sportowym, dziennikarką radiową, handlowcem, menedżerem i dyrektorem generalnym. Od 13 lat prowadzi szkolenia z rozwoju umiejętności przywódczych i osobistych (wywieranie wpływu, zespół, sprzedaż, negocjacje, komunikacja, zarządzanie strategiczne, coaching, motywowanie, inspirowanie itp.). Korzysta z własnej autorskiej metody coachingu zespołowego Synergy Business Coaching, opartej na interakcji i działaniu, kierowanej dla do firm o wysokiej kulturze organizacyjnej.

Autorka „SBC”, czerpie również z metod wypracowanych w oparciu o terapię kognitywną, metodologię NLP i Metodę Aktywnego Budowania Strategii (MAPS), stworzoną przez psychologów amerykańskich na potrzeby rozwiązywania konfliktów w Pentagonie.

Szkolenia które prowadzi są interaktywnymi treningami umiejętności, nawyków i postaw. Rzutnika używa do podsumowania tego, co uczestnicy potrafią. Nie wyświetla slajdów w celu uczenia. Treningi prowadzone są w oparciu interaktywny proces, wpływający bezpośrednio na strategie działania uczestników. Używa wypracowanych przez lata doświadczeń – metod autorskich, w oparciu o pracę nad zmianą przekonań.

Coaching traktuje jako pomoc w uruchomieniu nie odkrytych zasobów i potencjału uczestników. 


Warsztaty z Idą Liber to wspaniałe i twórcze doświadczenie,
poniżej przykład z Wtorkowych Spotkań Biznesowych:

oraz kilka zdjęć z warsztatu z Idą pt. „Jak otwierać stany wysokiej skuteczności w biznesie”, które odbyło się w Pure Sky Cinema w Warszawie w ubiegłym roku:

Zapraszamy serdecznie na spotkanie Idą Liber i warsztat, który można potraktować jako wprowadzenie do certyfikowanego treningu
Praktyk NLP – Strategia złotej Fali

Trening Praktyk NLP w wykonaniu Idy Liber to seria niezwykłych doznań i wielka przygoda w drodze do zwiększania osobistego potencjału. To skuteczne narzędzia samorozwoju, zmiany osobistej, to wreszcie niezwykle efektywna inwestycja we własną przyszłość.

Organizator:
Akademia Neurorozwoju
www.akademianeurorozwoju.eu

Spotkanie otwarte, udział bezpłatny dla zarejestrowanych osób:

Zapisz się:

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

na networking i warsztat:
ODKRYJ TWOJĄ MISJĘ, WARTOŚCI I TALENTY

26 marca 2015 (czw)
godz. 17:00-20:00

[contact-form-7 id=”3861″ title=”Formularz Zgłoszenia Ida Liber – z polecenia  ?event= PP”]

Partnerzy:

Serdecznie zapraszam

Joanna Wiejak

Joanna Wiejak
Klub Przedsiębiorcy
spotkania@klub-przedsiebiorcy.edu.pl 
mobile: +48 722142474
..