Budowanie strategii rynkowych w oparciu o modele biznesowe

.Akademia Doradcy w ramach cyklu WTORKOWE Spotkania Biznesowe zaprasza na:

modele biznesoweWtorek, 27. listopada 2012,
godz. 18:00-21:00

Adres spotkania:
Warszawa, ul . Pawia 55  sala 62 (parter)
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania

UWAGA: Nowe miejsce spotkania!     –>  plan dojazdu


Temat:

Budowanie strategii rynkowych
w oparciu o modele biznesowe

– Spotkanie rozpoczynamy o 18:00 kawą, herbatą, chwilą rozmowy.
– Przyjdź 10 minut wcześniej, aby dokonać rejestracji.
– Wykład zaczyna się ok. 18:15.

Cele
Poznanie sposobów tworzenia modeli biznesowych i zarządzanie kreatywnym zespołem. Uwolnienie potencjału zespołu pracowników i zaangażowanie ich w tworzenie strategii firmy.

Program wykładu:

 1. Czym są modele biznesowe i w jakim celu je tworzymy?
 2. Jak skutecznie wykorzystać model biznesowy w naszych firmach?
 3. Na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby zbudowany model
  przyniósł oczekiwane rezultaty?
 4. Problemy, które mogą się pojawić przy tworzeniu modeli biznesowych
 5. Zarządzanie strumieniem kreatywności (brainstorming i mindmapping) –
  co zrobić, żeby były skuteczne?

A po wykładzie:

 • Sesja networkingowa i nawiązywanie kontaktów biznesowych
  Ważne: zabierz ze sobą 30-40 wizytówek, aby wymienić się kontaktami!
 • Analiza i omawianie projektów biznesowych uczestników spotkania.
 • Słodki poczęstunek, soki, woda, kawa, herbata, napoje.
 • Uwaga: 5% zysków z Wtorkowych Spotkań Biznesowych
  przeznaczamy na cele charytatywne.

Informacje o prelegentach: ________________________________________________________________

Żaneta Niepogoda

Żaneta Niepogoda, ConQuestProject Manager, który w pracy projektowej stara się kierować filozofią: „wiedza jest ograniczona, wyobraźnia – nie”. Koordynowała projekty m.in. dla Polskiego Banku Komórek Macierzystych, a obecnie tworzy modele biznesowe dla firm z sektora MSP, które w największym stopniu odczuły ciężar recesji.

W pracy łączy wielozadaniowość z perfekcjonizmem i stara się maksymalnie wykorzystywać kreatywny potencjał współpracowników. W najbliższej przyszłości chciałaby „awansować” na stanowisko Project Evangelist, a w perspektywie długoterminowej prowadzić własną działalność związaną z komercjalizacją wyników badań naukowych.

Paweł Marszałek

Paweł Marszałek, ConQuestPaweł Marszałek obecnie na stanowisku Project Manager. W ConQuest Consulting od 1,5 roku. W czasie swojej pracy miał wkład przy projektach wspierających przedsiębiorczość w województwie mazowieckim, a także pomagał polskim eksporterom w rozwoju ich handlu międzynarodowego.

Obecnie współpracuje z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego przy ocenie potencjału eksportowego tego regionu. Zwolennik brainstormingu i wykorzystywania modeli biznesowych, nawet tych najprostszych. Największa pasja to narciarstwo, przez co okres zimowy jest najbardziej aktywny w jego życiu, bo przecież nie ma nic lepszego niż rozmyślanie na strategią swojego życia patrząc na ośnieżone szczyty gór.

Jakub Dulny

Jakub Dulny, ConQuestPrezes Zarządu oraz Marketing&PR Manager w firmie ConQuest Consulting specjalizującej się w doradztwie biznesowym oraz  tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw. Naukowo związany ze Szkołą Główną Handlową oraz Politechniką Warszawską.

Pasjonat konsultingu opartego na analizie twardych danych oraz projektowania i modelowania organizacji biznesowych, które zapewniają wysoką wydajność i margines zysku. Uwielbia pracę z ludźmi i aspekty mądrego zarządzania zespołem. W przyszłości planuje rozwinąć własną praktykę doradczą związaną z wdrażaniem nowoczesnych technologii.
_________________________________________________________________

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

 • Doświadczenie – pragniemy przekazać Wam praktyczną wiedzę zdobytą w ciągu 14 lat działalności oraz przy zrealizowaniu ponad 450 projektów dla lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorstw (Google, Johnson&Johnson, Siemens, Gerda, Microsoft)
 • Przewaga nad konkurencją – wyróżnisz się zdobytymi na naszych szkoleniach umiejętnościami i będziesz potrafił zbudować dla swojej firmy strategię opartą na sprawdzonych narzędziach biznesowych
 • Wiedza przekazana w przystępny sposób – jesteśmy grupą kreatywnych i ambitnych osób, które pragną przekazać wiedzę w jak najbardziej przejrzysty sposób
 • Gwarancja zdobycia praktycznej wiedzy – szkolenia oparte są na przykładach w formie case study, dzięki czemu łatwiej jest zrozumieć i zastosować odpowiednie narzędzia i metodyki

Conquest-logo ConQuest jest firmą doradczą zajmującą się badaniami rynku i opracowywaniem strategii rozwoju dla firm. Tworzy innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorców działających na różnych obszarach – zarówno dla dużych korporacji, jak i małych, lokalnych firm.

_________________________________________________________________

WAŻNE:  Na spotkanie warto zabrać ulotki i wizytówki, celem wymiany i nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz promocji swoich produktów i usług.

Można także zgłosić organizatorom i przekazać do rozdania w trakcie spotkania innym uczestnikom: próbki, gadżety firmowe, bony rabatowe, zniżki, bezpłatne konsultacje, udział we własnych szkoleniach itp. – bowiem Wtorkowe Spotkania Biznesowe to miejsce przyjazne przedsiębiorcom – tu się można, wręcz należy promować!

Zapraszamy serdecznie na Wtorkowe Spotkanie Biznesowe i networking z naszymi gośćmi z zespołu ConQuest, Żanetą Niepogodą, Pawłem Marszałkiem i Jakubem Dulnym. Naucz się wykorzystywać modele biznesowe do utworzenia strategii rynkowej swojej firmy. Skorzystaj z możliwość rozwoju i nawiązania cennych relacji na Wtorkowym spotkaniu.

Potwierdź swój udział w spotkaniu mailem,
lub telefonicznie:

Joanna Wiejak
jwiejak@akademia-doradcy.pl
mobile: +48 722142474

Spotkanie otwarte, wejściówka: 30 PLN
(zapłacić można gotówką
na miejscu spotkania lub jeśli wolisz,
poproś w mailu o nr rachunku bankowego i dokonaj przelewu).

Zapraszamy.

– Czym są WTORKOWE Spotkania Biznesowe? >>
– Historia naszych dotychczasowych spotkań >>

GRATIS! Chcesz otrzymać wartościową książkę za polecenie Wtorkowych Spotkań? Zajrzyj proszę na stronę z gotowym tekstem Zaproszenia:

Wyślij ZAPROSZENIE znajomym >> Okladka-Wtorkowe ///

ZAPRASZAMY co WTOREK!

Ps. Zapisz się na newsletter, aby otrzymać informacje o terminach kolejnych WTORKOWYCH Spotkań Biznesowych w Warszawie:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Uwaga: 5% zysków z Wtorkowych spotkań jest przekazywana na cele charytatywne.